Šta je novo?

Nexus-Jupiter incident-problem

GIGAFAN

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2004
Poruke
474
Poena
319
Nexus-Jupiter incident-problem Ovako stoje stvari.Igram 15-u misiju The Locust i ne znam kako da skupim podatke o onim bubama-lovcima :trust:
sta je vec :d , a mehanoida sam skenirao ali kako da sakupim podatke o nepoznatoj rasi(data scaner ne moze da ih skenira)? :zgran:
Ljudi pomagajte hocu da poludim,igrica mi se mnogo svidja,ali me ova misija izludjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smash: :mad: :wall: :crash: :D
 
Poslednja izmena:
Je je sad igram ali ces morati dosta da se strpis dok ne stignem dotle :) (trenutno sam na 4-5. misiji)
 
eh igrao sam i ja sam se isto tu neshto zaglavio... ali da me ubijesh ne znam napamet kako sam to reshio.. samo se secam da sam otishao na zvanichni forum ove igre (verovatno imash link u start/programs->...)i brzo nashao reshenje
 
::spoiler::

Pa sta vas tu muci ? Kad vam onaj lik kaze "izgleda da dolaze odande negde, ali nema ih na senzoru..." okrenete brod i krenete u pravcu odakle su vam malci dolazili, nista lakse sem ako ne znate da brod mozete da pomerate gde zelite drzeci shift dugme ;)
 
Poslednja izmena:
Kako si to izveo majke ti???Pauzira igru cim stisnem shift i izbaci mi one "nisane",ali kako da ih upotrebim?Nacentriram onu stenu ali se samo namesti u pravcu nje,arghhhhhh!Kako???I sve ce ti biti oprosteno :d
 
Nazad
Vrh Dno