Šta je novo?

New Baldur`s Gate!!!

Celitano

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
81
Poena
59
Odlične vesti za sve nostalgičare!:)
Beamdog, tim odgovoran za enhanced reizdanja BG igara, je potvrdio da radi na potpuno novoj Baldur`s Gate igri!!,)
http://www.beamdog.com/beamblog
This year, the eagerly anticipated Adventure Y will finally navigate the dark underground caverns of development and venture out into the Sword Coast. We’ve mentioned before that Adventure Y will be an addition to the Baldur’s Gate line using the Infinity engine, bridging the gap between Baldur’s Gate: Enhanced Edition and Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Keep an eye on the Beamblog in late spring for announcements regarding the content and release date of Adventure Y. We have an exciting release planned for this game, something bigger than we’ve ever done before. If you’re looking for more information on Adventure Y, check out these pictures which were mysteriously leaked to the forums.
Biće smeštenba u period između prve i druge igre i koristiće modernizovani Infinity Engine...:)
EA9pcgj.jpg
fEPxvl5.jpg
 
Kako ću da se izgubim u ovome. Sve što ima veze sa najboljim rpgom ikada, barem što se me ne tiče, je dobrodošlo
 
Bravo. Baldur's gate nesto najjace ikad.
 
Samo ne znam kako ce da smeste radnju izmedju keca i dvojke? Ako me secanje sluzi jako brzo nakon kraja keca, po kanonu, PC zavrsava u tamnici kod Irenicus-a.

A sto se mene tice, uvek mi je bila mrtva trka izmedju Planescape: Torment i BG2 :D.
 
Hah, takodje ali iz nekog razloga mi je za nijansu blizi BG :D
 
Samo ne znam kako ce da smeste radnju izmedju keca i dvojke? Ako me secanje sluzi jako brzo nakon kraja keca, po kanonu, PC zavrsava u tamnici kod Irenicus-a.

Mislim da ovo neće biti naslov epohalnih razmera, već da će biti na nivou neke ekspanzije koja će služiti da premosti BG1 i BG2. I sami su ne tako davno na pitanje o BG3 odgovorili da su još daleko od projekta takvih razmera, što govori da ovaj naslov neće biti punokrvni BG. Videćemo već kad bude više informacija :)
 
Poslednja izmena:
Znaci nista od 3 dela The Black Hound
Nema veze, odlicna vest.
 
BG 3 izlazi i zove se Pillars of Eternity. Ovo ce biti kao neka epizoda ili nesto tako, ne ocekujem nista revolucionarno (i dugacko).
 
Ne razumem zasto vam je toliko drago da cujete ovu vest. Beamdog je do sada pokazao samo da poseduje tehnicki skillset na nivou modera, nista vise.
 
Poz damire.
 
Dvojice,damire, dvojice. Ne trebaju batine, tvoja gramatika sama ubija :D
 
Au covece... Daj tuzno je... :( Ne bi trebali da zezamo takve osobe poput damirbaja... Posebno ako mu forum predstavlja ceo socijalni zivot... Pustimo ga da cveta, kao ljubicica.. :d
 
Poslednja izmena:
Bolest. Upropastio je forum. Treba samo jedan moder za budalu, cim otvori novi profil i nesto postuje, da ga momentalno banuje.
 
Daj Damire upropasti mi temu koja ima veze sa mojim omiljenim RPG-om. Imas li ti milosti covece?
 
Nemojte da vredjate maloumne, ovaj lik spada u zasebnu kategoriju. On je opasni monitor ratnik, pravi nindza (ili mindza). Dok mu ne dodje mama, onda mora da se ponasa. U svakom slucaju, ako ova ****** jos koji put naleti prijavite pa cemo da ga gepekujemo po kratkom postupku.
 
Nazad
Vrh Dno