Šta je novo?

Nepostojeci broj

Mil

Zapažen
Učlanjen(a)
01.03.2024
Poruke
3
Poena
2
Pozrav ljudi,jel jos neko ima problem sa operaterom.A1,od pre nekog.vremena kada mi je telef.ugasen a neko me zove poperater ga.obavestava da je broj nepostojeci I ,a kada se tslefin upali nema obavestenja o.propustenom.pozivu?To se desava sa razlicitim telefonima,zalila sam.se,kazu.da.na.to.ne mogu da uticu??!
 
Isključi sva preusmeravanja. I probaj namestiti na neki drugi broj kad si nedostupan. Pa vidi da li preusmerava na njega kad je nedostupan. U suprotnom menjaj sim.
 
Isključi sva preusmeravanja. I probaj namestiti na neki drugi broj kad si nedostupan. Pa vidi da li preusmerava na njega kad je nedostupan. U suprotnom menjaj sim.
Hvala,sve sam probala ..I da stavim karticu u dr.telefon.Preusmeravanje je iskljuceno.Promenili mi karticu u poslovnici.Isto se desava..Da menjam br.u okviru mreźe sada ne bih ,jer ocekujem vażan poziv..Da prenesem br.u drugu mreżu takodje ne bih jer ovde.imam pogodnosti.u okviru pripejda.Mada ću izgleda uskoro morati .Neverovatno,ali Ispada da je ova situacija nereŝiva😐
 
Hvala,sve sam probala ..I da stavim karticu u dr.telefon.Preusmeravanje je iskljuceno.Promenili mi karticu u poslovnici.Isto se desava..Da menjam br.u okviru mreźe sada ne bih ,jer ocekujem vażan poziv..Da prenesem br.u drugu mreżu takodje ne bih jer ovde.imam pogodnosti.u okviru pripejda.Mada ću izgleda uskoro morati .Neverovatno,ali Ispada da je ova situacija nereŝiva😐
Probaj ovo sto je @lale87 rekao. Jer može da zabotuje u telefonu podešavanje.
A inače ako ostane problem. Pisi da ti proslede na reklamaciju. Odnosno trebali su vec u poslovnici... Kad su videli da problem nije rešen....
 
Ok,hvala puno..pokusacu
Probaj ti ipak još jednom da otkažeš sva preusmerenja.
Pozovi kod ##002#, pa onda proveri šta se dešava.
Jeee,problemresen konacno,na ovom telef su iskljucena preusmeravanja,ali je upalilo to sa tim.kodom.Ne mogu da verujem da mi to niko drugi nije rekao!Hvaala ,puno ste mi pomogli!
Hvala svima na odgovorima.Veliki pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno