Šta je novo?

Neke dolazece stvari

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Volim da drzim evidenciju :d stvari koje dolaze a imaju potencijala, i volim da to povremeno podelim sa vama. Evo vam nekih stvari koje ja cekam, pa eto, pogledajte sta vam deluje privlacno, procunjajte po netu, nikad se ne zna, mozda vam se svidi ;)

Pozdrav
 

Prilozi

  • Interesantne stvari.txt
    3.3 KB · Pregleda: 188
Nije ti los spisak. Ja jedva cekam da izadje Driv3r, dosta igara sa tog tvog spiska i jos dosta igara koje nisu na tvom spisku. Hteo sam i ja da pravim svoj spisak, ali sta mi to vredi kada ne mozemo da ih uzivo zaigramo i uverimo se u njihov (ne)kvalitet. Pozdrav.
 
Da, drajver ce da rula... Konacno GTA3 sa normalnom grafikom... i boljom fizikom!
 
Ji 4Tze je napisao(la):
S.t.a.l.k.e.r.: Oblivion Lost fps/rpg ??!!

da ovo je tachno... nece biti u fazonu morrowinda i sl. jer nece biti levelovanja (tako su bar najavili).. nelinearnost mogucnost izbora napucavanje shunjane.... mislim da nece biti ni heavy po pitanju dijaloga

ja chekam pored ovih klasika
The Fall: Last Days Of Gaia
Phase: Exodus
Vampire: Bloodlines
The Bard's Tale
MetalHeart: Replicants Rampage

kao i dodatak za call of duty :)
 
G!!! je napisao(la):
da ovo je tachno... nece biti u fazonu morrowinda i sl. jer nece biti levelovanja (tako su bar najavili).. nelinearnost mogucnost izbora napucavanje shunjane.... mislim da nece biti ni heavy po pitanju dijaloga

ja chekam pored ovih klasika
The Fall: Last Days Of Gaia
Phase: Exodus
Vampire: Bloodlines
The Bard's Tale
MetalHeart: Replicants Rampage

kao i dodatak za call of duty :)

Bash me chudi shto ni za jednu ovu igru nisam chak ni chuo :D
 
evo i moje wishlist...

21.4 - Hitman: Contracts
27.4 - Rise Of Nations: Thrones And Patriots
3.5 - Toca 2
Maj - Thief 3, Perimeter
22.6 - Driver 3
30.6 - Sims 2
Na leto: World Of Warcraft, Starwars: Battlefront, Bloodlines, ...
31.7 - Call Of Cthulhu
Septembar - Rome: Total War
Septembar - S.T.A.L.K.E.R

i naravno, HL2 i Doom 3, when it's done.
 
driver je napisao(la):
Bash me chudi shto ni za jednu ovu igru nisam chak ni chuo :D

pa dobro bre rekoh pored ostalih klasika koje svi ishchekuju :)
 
Ji 4Tze je napisao(la):
S.t.a.l.k.e.r.: Oblivion Lost fps/rpg ??!!

Kao sto ti je rekao G!!! dobro si procitao :) Nalik Deus Ex-u. E sad kako nisam znao kako najlakse da ga definisem u 5-6 karaktera jer je ipak nesto vise od fpsa to mi je bilo najlogicnije.

Elem, naravno, tu ukljucite World of Warcraft, Unreal 3 i slicno, ipak nisam isao toliko daleko a slobodno iskljucite one stvari koje nikad nece ugledati svetlo dana ;) (nisam znao da HL2 nikad nece ni izaci :p)
 
padawan je napisao(la):
evo i moje wishlist...

21.4 - Hitman: Contracts
27.4 - Rise Of Nations: Thrones And Patriots
3.5 - Toca 2
Maj - Thief 3, Perimeter
22.6 - Driver 3
30.6 - Sims 2
Na leto: World Of Warcraft, Starwars: Battlefront, Bloodlines, ...
31.7 - Call Of Cthulhu
Septembar - Rome: Total War
Septembar - S.T.A.L.K.E.R

i naravno, HL2 i Doom 3, when it's done.

wow nema shanse da izadje na leto, samo ce beta test da traje do avgusta
 
@padawan: zar world of warcraft nije mmorpg, kako to misliš da igraš ? mislim, jedino preko neta, ako imaš uslove i ® kopiju igre !

mene trenutno interesuje hitman i manhunt.
evo, upravo čitam review na gamespotu o ovom drugom; ovi iz rockstar gamesa su stvarno morbidni, i like it :-devil-:
 
Agilni je napisao(la):
Sto niko ne spominje Sid Meier's Pirates! 2? Mislim da ce to biti odlicno.

I to bi trebalo da bude dobro. Ma ima stotine dugo ocekivanih igara koje trebaju da izadju, pa covek ne moze da ih se svih seti i da ih spomene. Samo jos da ih ne odlazu u nedogled. Pozdrav.
 
cyberdude je napisao(la):
@padawan: zar world of warcraft nije mmorpg, kako to misliš da igraš ? mislim, jedino preko neta, ako imaš uslove i ® kopiju igre !

Znas kako, stoji to da nemam brz net za igru, kreditnu karticu za pretplatu, kinte za original; ali svaka blizzardova igra je dogadjaj, i igracu WOW iz igraonice sigurno, ko zna mozda i od kuce sa ovim bednim modemom na nekom bednom piratskom serveru (karamba?), zato sto to ipak nije warcraft, gde je i najmanji lag neprihvatljiv; ubedjen sam u sposobnost blizzarda da optimizuje net kod da bude kako tako igrivo sa modemom. I zaista se nadam da ce se za godinu-dve situacija sa kablovskim netom popraviti, a WOW ce i tada biti aktuelan, zato sto blizzardove igre traju.

@ Highl1 - sve do late septembra je jos uvek leto :) uostalom, da sacekamo E3, posle njega ce situacija biti mnogo jasnija. Btw, ove informacije o release datumima sam skinuo sa ign.com.
 
Nazad
Vrh Dno