Šta je novo?

Need for Speed: Underground 2 v1.2 blokira komp

PeterJay

Čuven
Učlanjen(a)
20.06.2001
Poruke
131
Poena
619
U pitanju je racunar iz potpisa. Graficka je na defaultu (pre je bio 16x1,5vp), clockovi@default, HTT je na 250MHz, Vcore za CPU je dignut za 0.02V poshto ploca malo downvoltuje. BIOS je v1.B.

Need for speed: U2 bez problema radi ako nije instaliran nijedan oficijelni patch, a isto tako radi i sa patch-om v1.1. ALI kad instaliram najnoviji patch, u igri u glavnom meniju blokira racunar da samo hw reset moze pomoci.

Isto se dashava u WinXP PRO i u WinXP x64. Probao sam sledece driver-e: 77.72, 77.77 i 78.01 i isto :S:

E sad sigurno pitate, zashto hocu taj patch v1.2. Zbog toga shto najveca rezolucija koju mogu izbrati je 1024x768! A novodno taj patch ispravlja i neke bug-ove sa GF6800 serijom.

Jel imao neko slican problem?
Thanks!

PS Da napomenem da je ovaj PC ultra-stabilan (hmmm. Prime stable). Samo NFS:U2 zeza :mad:
 
Poslednja izmena:
Ukoliko nekoristis original verziju igre, moguce da je to problem.
 
Nije...

Na drugom racunaru (A64 3k NC, ASUS 9600XT) radi najnormalinje sa patchom v1.2.
 
ja i u ne patchovanom nfsu2 mogu da stavim vece rez od gorepomenute tako da mi nije jasno kako ti kazesh gore da nemosh da stavish vishe???
 
Jednostavno ne daje nishta vishe od 1024. Al' pazi tvoja graficka je ATi, a moja nVidia. Kao shto sam rekao na grugoj makini (sa 9600XT) isti NFS, isti Patch savrsheno radi.

Momci, jel' ima neko reshenje za ovaj problem?

Poz.
 
Imas fore na GameCopyWorld sa Mini-Image-om, a ako hoces da ti kazem malo detaljnije u vezi patchovanja (kako sam ja to odradio), javi mi se na PM!
 
Nazad
Vrh Dno