Šta je novo?

Necrovision

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Hm, bio sam siguran da tema vec postoji? Ali search ne izbacuje nista...

2v3ngcy.jpg


Zanr: Akcija/FPS
Developer: The Farm 51
Platform: PC
Release date: 20th February 2009



Oficijelni sajt/izdavac: http://www.1cpublishing.eu/game/necrovision/overview

The year is 1916. Young American joins UK Army to experience an adventure of his life and soon realizes that greater evil is hiding beneath the Great War storm. He has to face the underground world of vampires, demons, evil genius creatures and even become one of the demons to rescue the human and vampire kind from forces of darkness. NecroVisioN is a First Person Shooter taking place in a variety of locations from battlefields of World War I to much darker and brutal underground world of vampires and demons. Sceneries range from realistic to dream-like, opponents from enemy troops to fantasy creatures -- old fashion look and style of the game is going to remind the world setting from the Lovecraft's horrors and seamlessly mix the war shooter elements into it. Player will fight enemies using environments, powerful and evil artifacts, vampire technology, and authentic WWI era weapons.

Evo igre za one koji su prizeljkivali WW1 :D ...plus u Painkiller fazonu.

Demo (ali na Francuskom) : http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2943&id=17755

Shotovi iz demoa:

necrovision200902032248fw9.jpg

necrovision200902032248pg9.jpg

necrovision200902032250fz8.jpg

necrovision200902032254cl3.jpg

necrovision200902032256dv7.jpg

necrovision200902032304ec1.jpg

>>Gamespot Hands-On<<
 
Poslednja izmena:
Slicno return to castle wolfenstein malo je ovde bolja grafika i drugo je vreme u pitanju :D, ali akrepi pojedini su slicni :D
 
Odmah skidam demo, odusevljen sam shotovima, pistolj i dinamit na trola od 3 metra, 'de ces bolje, :banana:
EDIT:Nadjoh neki filmitj ali je loseg kvaliteta, slabo se vidi.
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=fa_EAUfdI_w&NR=1[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
@Nex999 Kakvi su utisci o demou, tj. igri? Jel ce biti vredno igranja?
 
Screenovi obecavaju.
Moze da prodje.
 
Odmah skidam demo, odusevljen sam shotovima, pistolj i dinamit na trola od 3 metra, 'de ces bolje, :banana:
Eto, a mene je taj shot ekspresno odučio od bilo kakve pomisli na to da će ova igra vredeti išta :)
 
Znam, znam, ispašću hejter, ali je l ovo uopšte ima bolju grafiku od RTCW :D:D

Ali ako je gejmplej dobar, da se to preživeti...
 
ne znam dok ne probam igru :D screenovima nikad ne vjerujem :D
 
Igra je krsh :( grafika kad se napuca izgleda lepo ali ne radi :) spustio sam sve na medium i dobio pristojan framerate ali dzabe kad je napucavanje smesno, ovo je nesto izmedju painkillera i RTCW ali nije ni jedno ni drugo. Glupi gadwin nije 'teo iz nekog njemu samo poznatog razloga da uhvati shotove a nema sanse ponovo da igram. Ustedite sebi vreme i preskocite ovaj demo.
 
Ja jos nisam probao demo, ali ako je sudeci po ovome sto rece psaras, mislim da cu zaobici.

Mada, ova recenica sa oficijelnog foruma mozda objasnjava neke stvari:

I'm sorry, but I havew to delete the post with Necrovision demo as this is not official release, and now we are trying to findput what is this version, and where did they take it.

:p
 
E sad se očekuju oni koji se nadaju da će u stvari igra biti totalno drugačija i bolja u svakom aspektu i naglašavaju da ne treba suditi po ovome što je objavljeno...:d
 
Hm, komentarises kao da se radi o nekoj hypovanoj AAAAAA igri...niko ovde ne gaji nade da ce igra "izuvati iz cipela" ili biti "renderovana od strane Boga" ili trtmrt, pa da mu je ovaj demo srusio zelju za zivotom.
Niskobudzetni naslov, ako bude bolji od onih mediokritetnih City Interactive naslova, uspeh.Ako dostigne Painkiller, jos bolje...i imace obozavaoce, sto da ne...
 
A ti furaš ovo kao kada borab nabode neki niskobudžetni fps iz bivšeg SSSR satelita...:D

Niko ni ne govori o visokom budžetu ili ko zna čemu...ali, to što je nešto niskobudžetno ne opravdava bezveznu ideju ili loše izvođenje, čak ni sa spuštenim kriterijumima. I Chrome (i Chrome Specforce) su niskobudžetni naslovi iz bivšeg SSSR satelita, pa su mi veoma dobre igre jer imaju elemente gejmpleja na kojima bi mogli da im pozavide i daleko bolji naslovi. A Painkiller-istične naslove mislim da su svi prerasli :)
 
Kako to mislis "ja furam ovo"? :D Nisam aludirao da je igra "ihaaj" nego samo ostavio linkove i nekoliko shotova.

Ostavio sam link i za demo da ljudi mogu da isprobaju i to je to...posto i mene zanima valja li ovo cemu ili ne.
WW1 je cesto pominjan ovde na forumu, kombinacija sa Lavkraftovskim tripovima mi deluje interesantno.Ideja nije bas bezvezna.

Kakvo je izvodjenje, tu je demo za koji izgleda ni sami autori ne znaju odakle je, tako da "moze biti a i ne mora...".
 
Poslednja izmena:
Upravo skinuo i probao.. Radi na max podes. ali rezolucija mora dole da bi se dobio pristojan frejmrejt( na mojoj konfi ). Grafika nije losa ali radnja, fajt, glasovna podloga ... smesno..
Mislim da cu preskociti ful igru.
 
Upravo skidam. Komentar sutra.
 
Upravo skinuo i probao.. Radi na max podes. ali rezolucija mora dole da bi se dobio pristojan frejmrejt( na mojoj konfi ). Grafika nije losa ali radnja, fajt, glasovna podloga ... smesno..
Mislim da cu preskociti ful igru.

Znaci sve isto kao i u prethodnom Demo-u :)
 
Eto sta ispadne kada ljudi koji vole da igraju Mortal Kombat naprave fps.Sala na stranu svukao sam demo meni deluje ok igrace se i full.
 
Probao sam demo i moze da se igra. Nije lose a nije ni bas nesto dobro. Engine je unapredjeni Painkiller-ov i solidno je zahtevan. Bice ovo ok igra kad izadje cela.
 
Moze da se igra, ali se meni nesvidja game.
 
Demo je truo.
Dabogda crkli :-devil-:
 
Igra niej nimalo laka. Ja prvo krenuo na hard, otpao sam :wall: Posle na normal sam stigao do boss-a drugi put i tu sam stao. Sumanuto skroz kolko je zeznuto. (demo je bio u pitanju)

PS. Jel neko probao dx10 demo? Meni se spuca komp kad to pokrenem :S:
 
Deluje mi kao crossover izmedju Return to Caslte wolfenstein-a i painkiller ^^
 
Nazad
Vrh Dno