Šta je novo?

ne znam koja je igrica ne znam ime help

GR-44

Slavan
Učlanjen(a)
02.10.2007
Poruke
632
Poena
370
znam da se sve teme sad stavljaju u vezi novih igrica....
Al mi treba ime jedne igrice imao sam je pre i ne znam kako se zove mogu samo da kazem kad sam je igrao....god i neki mali opis

radi se o igrici koja je smestena u doba 2 svetskog il tako nesto u glavnom slicna je ko cod igrao sam je max do 2006 posle toga nema sanse da sam je play
cini mi se da se zove medal of honor al nisam siguran samo me zanima koji deo posto bi hteo da je kupim il skinem
zapamtio sam da je mozda 1 lvl da si napolju negde nas je mozda 5 i mozes da menjas igrace da igras sa jednim il drugim i ima neka kuca i tu je pruga koja prelazi preko neke vode il ne znam cega rupe al uglavnom je u vidu mosta :) nisam puno reko al se toga secam znam tacnu sliku al ne bi umeo da je opisem
imaju i one nemacke bombe kao stap i na vrhu neka budza xD lol kako sam objasnio
nadam se da ce pomoci plzzz help :type:

mozda je MoH allied assault il Moh SpearheaD ne znam mozda se neko seti
 
Poslednja izmena:
Auh, koji opis...kao kad neko objasnjava sta je sanjao nocas:D

To mi pomalo lici na Brothers in Arms, ali mi malo cudno to sto kazes da si mogao da menjas igrace...ne pada mi trenutno na pamet bilo koja WW2 igra sa takvom opcijom.

MoHAA ti je sa onim cuvenim "Spasavanje redova Rajana" iskrcavanjem na plazu u Normandiji, a Spearhead i MoH Breakthrough se ne secam tacno, jedan od ta dva nisam igrao.
 
Poslednja izmena:
krastavac znam da je opis los xD al sta ces
A inace to mi doneo brat kao "malom" pa se ne secam bas a kad sam pokusao tad da je install opet oborio sam sys ni sam ne znam sta sam uradio al dobro
al bi voleo da je opet nadjem :(
sad sam pogledao mislim da nije Brothers in Arms....
i da mogo si da menjas igrace kao neki switch npr na 1,2,3 lupam al tako nesto je bilo...
 
Poslednja izmena:
Hidden&Dangerous ... Ne sećam se menjanja igrača nešto... ali je igra bila vrh...

P.S. Prijatelju, koristi znakove interpunkcije, pogubim se dok čitam tvoj post...
 
Poslednja izmena:
Hidden&Dangerous ... Ne sećam se menjanja igrača nešto... ali je igra bila vrh...

P.S. Prijatelju, koristi znakove interpunkcije, pogubim se dok čitam tvoj post...


Definitivno Hidden&Dangerous !
 
mislim da na http://www.gamershell.com/download_3644.shtml imaš full igru besplatno, ali zašto je tako ne znam...

drago mi je da sam bio od pomoći... znao sam da će igranje svih tih wwII pucačina da se na kraju isplati :S:
 
dal nije onaj poslednji Commandos 4? strike force il nesto tako
 
hvala svima na brzom odg....
@CamBieL sry za interpunkciju xD
evo skidam igricu pa cu da vidim al mislim da nije ta....
G. siguran sam da nije comandos....a i to je bas u 2006 a ovo sam igrao do 2006 znaci pre....

javljam kad skinem i install dal je to ta...pozzz svima tnx
 
pa zar ne mozesh da pogledash na youtube gameplay tih igrica sto su naveli ostali pa da vidish da li je to ta ? da je ne skidash bzvz.
 
Poslednja izmena:
znam da se sve teme sad stavljaju u vezi novih igrica....
Al mi treba ime jedne igrice imao sam je pre i ne znam kako se zove mogu samo da kazem kad sam je igrao....god i neki mali opis

radi se o igrici koja je smestena u doba 2 svetskog il tako nesto u glavnom slicna je ko cod igrao sam je max do 2006 posle toga nema sanse da sam je play
cini mi se da se zove medal of honor al nisam siguran samo me zanima koji deo posto bi hteo da je kupim il skinem
zapamtio sam da je mozda 1 lvl da si napolju negde nas je mozda 5 i mozes da menjas igrace da igras sa jednim il drugim i ima neka kuca i tu je pruga koja prelazi preko neke vode il ne znam cega rupe al uglavnom je u vidu mosta :) nisam puno reko al se toga secam znam tacnu sliku al ne bi umeo da je opisem
imaju i one nemacke bombe kao stap i na vrhu neka budza xD lol kako sam objasnio
nadam se da ce pomoci plzzz help :type:

mozda je MoH allied assault il Moh SpearheaD ne znam mozda se neko seti


Koristi malo zareza ubuduce :) , znam da nije cas srpskog , ali ...

Inace , mozda je :

MOH:AA
COD
H&D
 
Poslednja izmena:
Poznat mi je opis, siguran sam da sam igrao ovo al ne mogu da se setim kako se zove.

Pada mi na pamet Deadly Dozen al ta ja malo starija igra. Znam da se tu na pocetku misije bira ekipa (njih cetvoro) od ponudjenih 12 likova pa ako neko od njih zagine, ne mozes vise da ga biras.
 
Ako je bila moh imas moh allied assault warchest u prodaji i sadrzi tri igrice moh 1 serijala
moh allied assault
moh spearhead
moh breakthrough

Inace grafika je dobra i moze da se namesti na widescreen-u i sa vecim fov-om.I igra se dosta na netu (ove prve dve vecinom)
Ima dosta nasih ljudi koji igraju to na netu (ili su igrali pre)
 
evo skinuo sam....i install h&d al mi se ne svidja ne znam dal je to ta al sigurno je 1 lvl taj na koji sam mislio sa prugom....to je to
Al mi je nekako drugacije mozda se ne secam dobro krastavac.
ne bi rekao da u 2 igrice moze da bude isti 1 lvl....tako da MoH onda otpada
Bas mi krivo ako je to ta igrica razocarao sam se....:(
Nista hvala vam puno u svakom slucaju case closed!
pozzzz
 
mozda si igrao i drugi deo, on je izasao 2003. :) pa si pomesao utiske :D

nista gore od razocarenja u stari naslov koji si voleo bash bash bash :)
 
Poslednja izmena:
bas bzvz bas sam se razocarao
al ako je to istina da je to neki drugi deo ne bi reko da bi u 2 dela bio isti 1 lvl?

evo to je taj deo sa prugom sto sam reko http://www.gamershell.com/pc/hidden_and_dangerous_deluxe/screenshots.html?id=63211

nema sanse da je to neka druga igrica,to je ta.
krastavac razocarao sam se :( .........izgleda da sam kao mali imao drugaciji pogled xD
nista ljudi hvala pozzzzzzzzzzz

Verovao ili ne znao sam da ćeš ovo reći...
Htedoh reći, mogao sam da ti kažem unapred da ćeš se razočarati...
Prvi i stoti poljubac nikad nisu isti... mada postoje izuzetci (fo1i2,ja2,cod,cm01/02,...)
 
Nazad
Vrh Dno