Šta je novo?

Ne radi mi CMR4 Demo, zašto?

supernova

Čuven
Učlanjen(a)
05.07.2000
Poruke
290
Poena
619
Instalirao sam Demo za Colina 4 i neće da mi proradi, krene da se učitava i zaglavi.
Instalirao sam sve sveže stvari: DX 9.0b i Catalyst 4.3 i opet ništa.
Da li možda zahteva DX9 akcelerator (Codemasters sajt ne kaže ništa o zahtevima), pošto ja imam Radeon 9000 Pro.
 
Ne verujem da zahteva jace od 9000pro... Evo meni radi 9600pro, Cat 4.3 i DX9.0b.
Da ti nije overclock nesto pa se pregreva doticna komponenta pa puca igra zato?
 
Ma nije ništa o/c-ovano, a igrica ne puca nego neće ni da se startuje. Ajd probaću danas sa ovim demoom što je stigao na Digital-ovom CD-u, možda ovaj Bug-ov ne valja. Ali u svakom slučaju sam i dalje zbunjen - predefinisani demo radi a igra ne.
 
Ajde vidi da nije do onog refresh rate overridera i da li je mozda ukljucen always off za vsync u D3D-u... Moras da stavis mozda na app. preference...

pozdrav!
 
ps. ako nije, vidi da ne koristis HZ tool ili ReForce, iskljuci DDC prepoznavanje monitora u display tabu drajvera, disableuj opcije ragetweakera (a ne verujem ni da to koristis).
 
Ja imam isti problem, ili slican. Krenu oni uvodni ekrani i kad treba da se igra onda sve stane..... i stoji.....
 
Ja imam malo drugaciji problem :)
Atlon 1,1 (jeste sporo je) i r9500 pro sa 256 rama i...ono toliko secka da je to uzas...nema veze od graphics settings, ma cak i ne secka nego imam 1 frejm u 2 sekunde ili 1 u 5 :(.
Zvuk krci isto
Jel to stvarno tako zahtevno??
Mislim ako mi 2k4 radi jako lepo, ne verujem da ovo moze OVOLIKO da secka
 
byMaX je napisao(la):
Ajde vidi da nije do onog refresh rate overridera i da li je mozda ukljucen always off za vsync u D3D-u... Moras da stavis mozda na app. preference...

pozdrav!

Tu smo, jeste uključen always off za vsync. Nikad mi ne bi palo na pamet da je u pitanju nešto tako glupo. Sad ću da probam pa javljam rezultat
 
E, nije vsync u pitanju, ne radi mi pod XP-om kako god da okrenem.
Ali zato mi je proradio pod Windows-om Me, naravno uz DX9.0b i Catalyst 4.3.

Ali moram odmah da kažem da sam razočaran - ovo je isti model iz CMR2 ubačen u neki ludački grafički engine, koji nam u životu ne treba. To što ljudi poput Maxa vole da vide žbunove na 500 m i da im je vozilo šareno nema nikakave veze sa gameplay-em, koji je ovde OK, ali pošto mi secka i na 640x480 onda nema nikakvog smisla da se mrdam sa CMR2.
 
E bre, pa ti reche da ne igras igre... Probaj pod WinXP sa kompatibilitijem za WinME ili 98!

PS. poredjenje dvojke i cetvorke je kao poredjenje kvejka tri i far cry-a :)

[pozdrav kolega]
 
byMaX je napisao(la):
E bre, pa ti reche da ne igras igre... Probaj pod WinXP sa kompatibilitijem za WinME ili 98!

PS. poredjenje dvojke i cetvorke je kao poredjenje kvejka tri i far cry-a :)

[pozdrav kolega]

Opet ne slušaš pažljivo, nisam rekao da se ne igram, rekao sam da se ne igram puno. Evo, tek sada završavam Call Of Duty, a Colina pratim još odavno - zato sam i razočaran jer da je samo grafika bitno poboljšana, a za to me baš zabole. Ima iz principa da ne menjam ovaj R9000 Pro do kraja godine, makar ne odigrao više ni jednu igru.
 
A kad mi posle ATIjevci kazu da nemaju nikakvih problema :)
Ono malo-malo, pa neshto ne radi :)
 
E, aj ti vratjaj tu karticu, trazili oni sto su nam je pozajmili nazad :( A tu prichu kako je nV bolji za igranje ostavi za svoje musterije :)
 
E kartica je bulja, pochela da pravi sranja, boje mi se gube na monitoru...Mislio sam da je do kabla za monitor, ali nije, radi mi normalno na drugom kompu :)
 
Verujem ti, nisam hteo ni da ti preporucim. Kad sam samo video koliko se (ne) klokuje... Moracu da je napljujem, sta sad :)
 
Nazad
Vrh Dno