Šta je novo?

Napajanje?

T|T|A|\|

Čuven
Učlanjen(a)
18.09.2002
Poruke
154
Poena
619
koje kvalitetno 340-360 W napajanje moze da se nadje kod nas i koliko kosta?
Hvala
 
Imaš Chieftec napajanja te snage. Uvoznik je Pinsoft iz Novog Sada.
 
Da da da...hvala

...al mene interesuje direktno-neki model,ne samo proizvodjac :)
 
Pa jel misliš da će neko umesto tebe da pretražuje po internetu i da kopa po cenovnicima...
 
Moja preporuka i za Enermax EG365AX-VE FM (350W).
 
DusaN je napisao(la):
Moja preporuka i za Enermax EG365AX-VE FM (350W).

Definitivno, po meni, najbolje napajanje u toj klasi. cena oko 75€ dva ventilatora, kontrola obrtaja, svi zivi konektori koji ce ti biti potrebni, tesko, (a jos uvek je u tom segmentu, sto teze to bolje:) ) vredi svaku paru. jedna od boljih kupovina koje sam pazario u poslednje vreme.
 
Chieftec 300W je 39€ u BG. Mozda ima i jeftinije, a ako ti je ovo OK, javi se na PM ili mail da ti kazem koja firma (u centru grada je). Receno je da ovde nema reklamiranja ;-)
 
PJ je napisao(la):
Chieftec 300W je 39€ u BG. Mozda ima i jeftinije, a ako ti je ovo OK, javi se na PM ili mail da ti kazem koja firma (u centru grada je). Receno je da ovde nema reklamiranja ;-)

Ajd ti ipak reci, pošto sam siguran da ovde ima još ljudi koje to interesuje, da te ne smaraju svi na mail :)
 
List Computers u Balkanskoj 30. Bio sam tamo po skener, pa reko' ajd' da pitam i za napajanja, jer mi treba jedno uskoro, ali sam samo ovu cenu zapamtio :( Slepci nemaju cenovnik, vec moras sve posebno da pitas (bas mi tako i rekli: pozovi, pa pitaj). Nudila mi ona seka i Chieftec 360W, a na polici je bilo jos nekoliko modela....
Znas kako?
Pozovi, pa pitaj :)
 
bness je napisao(la):
Definitivno, po meni, najbolje napajanje u toj klasi. cena oko 75€ dva ventilatora, kontrola obrtaja, svi zivi konektori koji ce ti biti potrebni, tesko, (a jos uvek je u tom segmentu, sto teze to bolje:) ) vredi svaku paru. jedna od boljih kupovina koje sam pazario u poslednje vreme.
Definitivno si se zaj..:D
Za 55€ si mogao da kupis DTK 400 W a 20€ da potrosis na pametnije stvari. :) :)
 
PJ je napisao(la):
List Computers u Balkanskoj 30. Bio sam tamo po skener, pa reko' ajd' da pitam i za napajanja, jer mi treba jedno uskoro, ali sam samo ovu cenu zapamtio :( Slepci nemaju cenovnik, vec moras sve posebno da pitas (bas mi tako i rekli: pozovi, pa pitaj). Nudila mi ona seka i Chieftec 360W, a na polici je bilo jos nekoliko modela....
Znas kako?
Pozovi, pa pitaj :)

Jal si siguran da je tolko (nemogu sad da zovem - Nedelja :()
Ja sam u Listu uzeo Chiftec 360w za 65e... mnogo velika razlika?!
 
PJ je napisao(la):
List Computers u Balkanskoj 30. Bio sam tamo po skener, pa reko' ajd' da pitam i za napajanja, jer mi treba jedno uskoro, ali sam samo ovu cenu zapamtio :( Slepci nemaju cenovnik, vec moras sve posebno da pitas (bas mi tako i rekli: pozovi, pa pitaj). Nudila mi ona seka i Chieftec 360W, a na polici je bilo jos nekoliko modela....
Znas kako?
Pozovi, pa pitaj :)


imaju cenovnik!idi na www.list.co.yu
 
Nazad
Vrh Dno