Šta je novo?

"Najplodnija" igracka 3D masina...

Nedjo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
12.07.2000
Poruke
6,934
Poena
800
Nedjo je napisao(la):
... je naravno Q3(T)A.
Nakon Q3A, Q3TA, FAKK,ALICE,Elite Force, RTCW,MOHHA,JK2 (ako sam neku ispustio, dopunite) stize i ...
ELITE FORCE 2!!!:
http://www.section31.com/stories/mar-2002/032902_a.shtml
Ah da, nestrpljivo cekamo i SOFu2!

Ma Joca Karmak je kralj, kazem vam! ;)

Znam da je blesavo kvotovati samog sebe, ali sta cu moram. ;)

Ne kazu, eksplicitno, u kojoj masini se radi. Mozda je re o drugoj DOOM3 igrici (prva je, naravno Quake4).
Sve jedno: Joca Karmak RULEZ! ;)
 
Where The F... are you, covece?? nema te??? Jel te toliko spopala ova tvoja/?:D :D

Elem, MORAS da nabavis JediKnight II i da ga vidis kod mene!!! da vidis sta rade sa senkama... Da vidis kako i Q3 ume da bude veoma lep... Mogu misliti sta ce da urade sa DoomIII masinom....!!!

Ali, posle gledanja cak 100 i nesto shotova iz UT2003 - moram da priznam da je i ova masina prilicno prilicnoooo... dobra, barem na shotovima!!!
 
byMaX je napisao(la):
Where The F... are you, covece?? nema te??? Jel te toliko spopala ova tvoja/?:D :D

Elem, MORAS da nabavis JediKnight II i da ga vidis kod mene!!! da vidis sta rade sa senkama... Da vidis kako i Q3 ume da bude veoma lep... Mogu misliti sta ce da urade sa DoomIII masinom....!!!

Ali, posle gledanja cak 100 i nesto shotova iz UT2003 - moram da priznam da je i ova masina prilicno prilicnoooo... dobra, barem na shotovima!!!

Ma totalno sam dezorganizovan! ;)
I maltene kradem vreme sam sebi.
Evo, sad videh da mi je XP poterao skazaljke za jedan sat unapred. To znaci da sam izgubio jos jedan dragocen sat ovoga zivota! Aaa! ;)

Dansa sam trazio JK2 u NS-u ali nemaju. ako ne nabave do sastanka redakcije, javicu ti se da mi ga narezes.
CU:wave;
 
Moze, ali po novoj ceni od 200 dinara... :D
 
Zar vam "igracka 3D masina" ne zvuci ogavno??? :)

To je game engine, ili engine, kao sto "Quake" nikada nece biti "TPEC"...
 
Eh, Ostrice... sta mislis kada bih napisao u Digitalu da je na netu se moze dl-ovati najnoviji update za Q3 gaming engine... Koliko tu srpskih reci ima... ? ;)
 
byMaX je napisao(la):
Eh, Ostrice... sta mislis kada bih napisao u Digitalu da je na netu se moze dl-ovati najnoviji update za Q3 gaming engine... Koliko tu srpskih reci ima... ? ;)

Pa, lepo napiši u Digitalnom magazinu da se na mreži može skinuti najnovije poboljšanje za TPEC 3 APEHA matematički pokretač igre... šteta što ovo nisam sve ovo napisao ćirilicom. :)

Uzgred, odlična ti je vest (ili kraći editorial) o "3D boom-u"... mogao si da kažeš trodimenziona revolucija...
a ja sam mogao da izbegnem da kažem editorial...
ok, idem da spavam...
 
Ma nije to editorijal.... :) Seo ja da prenesem sve utiske iz mailova, a rekao sam samo 10% od onoga sto sam hteo... Nego, pomislim u jednom t renutku - pa nisam ja zaduzen za vesti... : :D
 
Nazad
Vrh Dno