Šta je novo?

Najbolji WORMSI ?

Dark Angel

Čuven
Učlanjen(a)
19.01.2002
Poruke
3,080
Poena
735
Moja oprema  
CPU & Cooler
XEON E5440 mod 775
Matična ploča
ASUS P5B
RAM
6 Gb
GPU
GIGABYTE 1050 TI
Storage
SSD Biostar 240Gb + HDD...
Zvuk
XONAR D 2
PSU
CORSAIR
Monitor
SAMSUNG 32" TV
Miš & tastatura
LOGITECH MX MASTER
Ostale periferije
LOGITECH Z-5500
Laptop
MACBOOK PRO 5.2 + 7.1 + ...
Tablet
ASUS TRANSFORMER
Pristup internetu
  1. Optički internet
Treba mi neki Wormsi poput onih "starih" na AMIGI za medjusobni "okrsaj" 2 igraca na 1 racunaru ?
Da nije previse komplikovano i "nasminkano"
 
Worms Armageddon!
Jos uvek postoji tehnichka podrska za ovu igru i i dalje se za nju izbacuju patchevi.
http://wa.team17.com/main.html?page=supp&area=upda
Ma sta tamo pisalo ono sto ti treba je v3.0.5.0 (full) Update .exe | 8.17 MB, a zatim i v3.6.26.5 Update .exe | 3.5 MB i to je to.

Worms World Party je izashao nakon Worms Armageddona, ali je podrska za njega obustavljena, a i totalno je identichna igra kao Armageddon.
 
Worms World Party je izashao nakon Worms Armageddona, ali je podrska za njega obustavljena, a i totalno je identichna igra kao Armageddon.

Koliko se ja secam u Armageddon-u nisu mogla da se proizvoljno stavljaju jaca oruzija u arsenal (Armageddon i sl.) dok u World Party mogu sva... Inace, identicne igre.
 
skidam World Party
 
Ah,Armageddon.Kad se samo setim,ja i burazer i udri.I tako 5-6 sati.
 
Jos jedan glas za Worms World Party...bas cu da ih snimim sad, da se podsetim kako to bese...
 
Worms Armagedon i Worms World Party :wave:
 
Worms 3d.
 
Skinuo sam Worms world party ... igra se startuje do momenta dok sveca na torti ne izgori .... i .... izbaci me u windows ???!!!
treba li namestiti nesto ili neki kompatibiliti mod i sl ?

XP+SP1
 
Tako je to kad necesh da me slusas. WWP je bagovita igra dok je WA ispolirani dragulj, evo malo pre sam igrao WA na netu, Team17 i dalje drzi podignute servere za online igru.
I meni se deshavalo isto sa WWP, nekada je radilo nekada nije.
Skini Worms Armageddon!
 
e...:wall: :wall:
 
Armagedon crvi definitivno
 
Skinuo sam Worms world party ... igra se startuje do momenta dok sveca na torti ne izgori .... i .... izbaci me u windows ???!!!
treba li namestiti nesto ili neki kompatibiliti mod i sl ?

XP+SP1

Mozda mashina nije dovoljna da tera tu zahtevnu igru ? :d :d
 
Nece ni Worms Armagedon da rade.
mozda ima veze sa kompatilnoscu - u svakom slucaju - ODUSTAO SAM OD DALJEG MALTRETIRANJA.
 
WWP radi na xp-u sp2 ... igram i danas ponekad... verzija koju ja imam radi samo ako je postavis u root c:\team17\Worms World Party\ ovde svi fajlovi igre ...
 
World Pary kod mene,takodje na XP+SP1, radi bez problema,stovise nikad me nije izbacio iz igre ili nesto slicno.Inace nabavio sam je bas zato sto Armagedon u to vreme nije hteo da radi na XP-u(tj. negde jeste negde nije,uglavnom nije).
 
Nece ni Worms Armagedon da rade.
mozda ima veze sa kompatilnoscu - u svakom slucaju - ODUSTAO SAM OD DALJEG MALTRETIRANJA.

Rekao sam ti koja 2 patcha da instalirash i radice ti 100%. Mada radice i ako instalirash samo prvi...
 
Pokreni u compatibility modu 95 98/nt
 
probao... ne vredi.

Uninstalirao ... i kraj:wall:

Ako se predomislis za wormse world party, imam patch koji je bas za win xp sp1 da u njemu radi bez problema, koji sam svojevremeno skinuo. Fajl se zove "wwp_EUsp1_UK.exe", a imam i jedan zip "wwp_sp1_DLL.zip" (valjda nocd, koliko se secam), sve ukupno 3.8 mb velicine, pa gugluj. Ako ne nadjes javi da ti posaljem.

Pozz
 
Poslednja izmena:
ja imam sp2 instaliran ...
i vec sam odustao ....
nije vredno truda ovoliko zajeb****
 
Radi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja sam pre par dana instalirao WWP sa full image-a (750 mb) i radi opusteno bez ikakvih intervencija, samo se montira demonskim alatom
 
Nazad
Vrh Dno