Šta je novo?

Najbolje freeware igre

Hmm.. zavisi sta igras.

Po meni majbolji besplatan naslov je Toribash. Fantasticna i unikatna igra ali na zalost slabo zastupljena. Ima igraca ali ne vidim da se spominje po forumima uopste. Pravim novcem se kupuju neke djdije za izgled ali bilo da si prvi put u igri ili imas crni pojas, jednak si pred svima.

Track Mania free verzija, ne znam da li su server i dalje aktuelni ali zabavna igra. Davno se vozala. Takodjer formulica jednaka kod svih igraca. Ne moras nista placati.

Shot Online, vjerovatno najbolja Golf igra samo je koci grafika. Pravim novcem kupujes boost za XP, odnosno kupiš gold i imas 1.5 puta više XP poena i toliko vise novca po svakoj "rupi" koju odigras ali mozes i obicnim gameplayom odrzavati dobru opremu, mozda ne najboljiu ali eto.. dok sam je igrao igrao sam sasvim free.

Heroes in the Sky dolazi od istog proizvodjaca kao i Shot Online pa je moguce da je isti sistem, da mozes igrati free ali nisam se uspio konektovati na servere pa nisam doslovno igrao.

League of Legends. Vjerovatno najpopularnija MOBA igra. Samo se kozmetika placa ili mozda boost poena za novog championsa ali se moze "voziti" i free.

Blacklight Retribution. Free FPS igra koja se mislim moze regularno igrati kao free igrac, odnosno, ako se igra svaki dan makar po sat vremena, oružje se moze odrzavati.

Alliance of Valiant Arms je takodjer free FPS igra gdje se oružje moze uzeti ingame poenima ali ne traje dan ili sedmicu vec onoliko koliko ga koristis. Mozes ga i popravljati ali ne znam na duge staze da li bas moras debelo igrati da bi odrzavao orižje.

Popularni tankovi, WOT.

Battlefield play 4 free je za mene najbolja FPS igra sa free prefikson ali oruzje traje po dan, sedmicu ili mjesec te je to problem. Ako puno igras mozda oruzje i mozes odrzavati ingame poenima ili kupis pravim novcem pusku itd..


Treba da stigne Hawken u dvanaestom mjesecu. Obecava mnogo.

Path of Exile, prilicno popularna po forumima. Ne znam da li je izasla iz bete. Ja je nisam igrao.

Fifa 2 online ..odlicna bespaltan fudbal ali ima mnogo laga. Mislim da nema servera u EU pa vidi da li se sta promjenilo.

Black Prophecy ..nisam je nikada razradio osim sto sma odigao par SP misija. Fantasticna grafika ali je nisam igrao prefiše.

Team Fortress 2 je popularan besplatan FPS naslov malo karakteristican i neobican ali ga nisam nikada igrao.

Ima jos nekoliko free FPS naslova koji mi padaju na pamet ali mozes i sam kucati na youtube "free FPS games" pa da vidis koliko ih ima pa ..sta ti se svidi, probaj.
 
Poslednja izmena:
Tribes - Ascend je odlican free-to-play FPS. Balans je odlican i skoro sve se moze otkljucati igranjem tj osvajanjem XP-a. Moze se kupiti zlato i onda njime kupiti itemi brze, ali to je vec na vama. I sto je najbolje, NIKAKVU prednost nemaju igraci koji daju pravi novac. Preporuka.
 
uh, meni je prosto uzasan, kao neka losa halo kopija (znam da ima istoriju, igrao sam single u svoje vreme). treba mi nesto brze i prizemnije kao q, ut.. mante me ovog air combata. :)
 
Hehe priznajem da je i meni trebalo vremena da se naviknem, i ja sam UT i Q3 guy. :D Ali mi se sada dopada.
 
ja bih dodao LIMBO :D

Uf.. koliko je to simpaticna, ne tako dugotrajna platforma.... toliko je mracna, puna ideja i dobrog dizajna <3






bar mislim da je freeware za PC :)
 
NFS World.
 
Au brate,ovaj LIMBO nije za pred spavanje :D....Evo da dodam Driving speed 2...mozda najbolja freeware racing igrica.
 
Poslednja izmena:
Tribes Ascend ako voliš oldschool, brze shootere...
 
uh, meni je prosto uzasan, kao neka losa halo kopija (znam da ima istoriju, igrao sam single u svoje vreme). treba mi nesto brze i prizemnije kao q, ut.. mante me ovog air combata. :)

Blasphemy da ga poredis sa Halo-om. :D Inace, za tebe (q, ut) predlog je Warsow, skoro se pojavila 1.0 verzija.

Inace, sto se tice free fps igara Sony je skoro izbacio Bullet Run, nije los kao tdm, domination cod-alike arena shooter.
 
Nazad
Vrh Dno