Šta je novo?

Najbolja vremena u RBR-u

bas me interesuje na sta lici. probaj pa javljaj.
 
Leti, leti, leti....... Fabia... :)
Odlicna je Fabia, mada se pojavljuju neke linijice po stazi, ali nisu bas toliko vidljive..
Odvozao sam Mineshaft 5:20.23... JEDVA, koliko je teska staza, ali skok je vredan svega.. ;)
 

Prilozi

  • Mineshaft.jpg
    Mineshaft.jpg
    379.6 KB · Pregleda: 41
strava, nego kakva je ono slika sa leve strane? izgleda da stejdz postoji i u stvarnosti. (samo se u stvarnosti vozaci niz padinu spustaju kao puzevi :d)
 
sale prdez je napisao(la):
strava, nego kakva je ono slika sa leve strane? izgleda da stejdz postoji i u stvarnosti. (samo se u stvarnosti vozaci niz padinu spustaju kao puzevi :d)

Da, ta staza stvarno postoji, nego su u RBR-u radi uskladjivanja za igricu, kombinovali razne delove iz raznih staza, i tako uklapali...
 
Bilo mi je malo dosadno, pa sam ponovo prikachio stari krsh genius volan i pokushao da ga namestim da malo pikam RBR. Secam se, da sam ga i ranije (2004) probao i da neshto nije bilo kako treba. I sada se isto deshavalo. Kao da ima neki nevidjen lag, kada okrecem volan, i pomislim da ga otvorim. Kad sam ga rashcherechio, a ono pukla neka plastika i ne okrece pravilno neki djavo. Tako da sam gi sada zalepijo i nastavljam voznju na Volanu.
Ali josh jacha stvar se desila u medjuvremenu. Dok se dvokomponenti lepak, zvani ubica, vezivao, ostale su mi pedale konektovane za gameport, i pala mi je josh jedna ideja na um. Naime, probao sam da prikachim staaari creative dzojstik umesto volana na pedale. Nevidjeno sam se, prvo smejao, a onda odushevljavao, kako se sa lakocom vozi na extra matorom i extra krsh dzojstiku. Ovo morate da vidite. Josh bi bio fazon da namestom shaltanje na tastaturi, steering na dzojstiku, a throtling/braking na pedalama. HAHAHAA
 
Imali gde da se skine full igrica ali besplatno ili moram da je kupujem.
 
Harwood 3:28:05, chisto malo da osvezimo thread. Pedale+dzojstik=dobitna kombinacija.
 
ja ne mogu harwood ispod 3.39. ustvari mogao bih jos jedno 5 sekundi dole, ali bih morao da vozim ceo dan da bih ostvario to vreme, sto me jako mrzi. reci mi svoja prolazna vremena da vidim gde si nasao tih 11 sekundi...
 
E da ! Zaboravih da napomenem da sam vozio na automatiku :) i da sam se 2x solidno okrenuo.
@sale okachicu riplej kad bude negde oko 5:24 sek, jer mi je ne svidja kako sam vozio.

edit. evo sad odigrah nekoliko partija i opet rekord. Po prolazima 01:07:62, 02:13:39 i 03:25:41
 

Prilozi

  • uks1dzojstik.zip
    442.5 KB · Pregleda: 30
Poslednja izmena:
necu vise da se igram ove igre :p salim se naravno, ali mislim da sam sto se tice harwood-a dostigao svoje limite.
btw. vidis da mozes biti brz i sa automatskim menjacem.
 
Poslednja izmena:
sta si mi ovo poslao? kad god probam da ucitam tvoj replay izlecem na desktop :p
btw. izgleda da od tih 11 sekundi, koliko si bolji od mene, 7 dobijas u prvom sektoru gde ti je vreme 1.07 naspram mojim 1.14. secas se onog ludackog vremena za harwood od 3.10? taj lik je tu ima prvi prolaz 1.03, dakle samo 4 sekunde je brzi od tebe. blizu si savrsenstvu.
ne mogu da verujem da nece da mi se ucita replay, a stavio sam nove catalyst-e 6.2.
btw. na kojoj se grafickoj igras?
 
Hmm...chudno, mozda nece jer sam ja pechovo svoju verziju. Igram na R9700 pro sa 6.1 katalistima i 1280*1024, al mislim da to nema veze sa izletanjem. Skini najnoviji pech pa probaj onda. Ali sam i ja primetio da mi ponekad zabode igra kad se zavrshi riplej i zvuk mi pucketa u prvoj partiji kad pokrenem igru i kad bolje razmislim ima da skinem ovaj glupi pech, ionako nisam primetio nikakav boljitak.

edit. evo josh malo bolje vreme, 3:23:28 i josh jedan riplej, mozda ovaj proradi.
 

Prilozi

  • uks1dzojstik.zip
    460.5 KB · Pregleda: 30
Poslednja izmena:
ako skinem patch, onda mi fali ono za patch. vidis mozda je to (ispadanje) ipak zbog tvog patcha...
inace, primetio sam da mi blago pucketa zvuk kada gledam bilo koji replay. imam audigy2 value.
sad sam probao i ovaj novi replay i opet ispada. koji patch imas? meni se cini da sam ja davno instalirao patch 1.02, ali nisam siguran da li je jos uvek tu. kako da proverim ovo?
@pdragon:
kako koja je igra? pa Richard Burns Rally valjda? koja bi bila?
 
Poslednja izmena:
100% je onda do drivera. Instaliraj neki drugi pa probaj. Ja sam odavno istalirao ovaj pech, a ti si skoro driver i od tada nije hteo da pusti riplej.
 
mrzi me sad da se zezam. fora je sto svaki drugi replay pusta normalno. nema veze.
p.s. vidis da i sa automatskim menjacem moze da se vozi brzo.
 
Ma igro bi ja na manualu ali mi fali jedna ruka, tj drugom rukom pridrzavam dzojstik, na kome je riknulo jedno od dva dugmeta, tako da ne mogu da shaltam na njemu :)
 
ja sad ne mogu da vozim jer je igra pocela da mi sece (kao i sve ostale, iako imam zver od masine), jer sam juce uveo ADSL pa ne gasim kompjuter, a emule non stop svlaci fajlove na neta. izgleda da zbog toga nastaje problem. ako hocu da vozim morao bi da se diskonektujem i pogasim sve programe u taskbaru i onda vozim (nadam se da bi onda secenje prestalo), ali onda bi gubio dragoceno vreme za download. nisam znao da ne mogu istovremeno da igram igre i download-ujem. krastavac. moracu nsto da smislim...
 
@sale Nemoj sada da se izvlachish :)
@passenger Izabro si bash zahtevnu stazu, na chak 4 mesta mora da se pusti gas.
 
ne salim se, stvarno sam u problemu. ako se diskonektujem, prolazi mi vreme koje sam platio, a ako ne igram igre mesecima, hardver mi zastareva. ne znam sta je gore. plus radim pa ne stignem da prdnem (otuda nick prdez :d), a kamoli da rusim vremena u RBR.
 
demios je napisao(la):
@sale Nemoj sada da se izvlachish :)
@passenger Izabro si bash zahtevnu stazu, na chak 4 mesta mora da se pusti gas.


Po meni je bas super, vecina staze se vozi preko 200km/h gde je auto teze kontrolisati.Isto kao i USA s6 DIAMOND CREEK II samo krace.Ne kazem, skoro sve staze u RBR-u su jako izazovne, a ne samo Harwood.
 
Ne igram ja samo Harwood i ne mislim da je samo ona izazovna, nego mi je nekako prirasla za srce. Probaj japan s3, po meni je ona najteza (ne rachunajuci francusku).
 
demios je napisao(la):
Ne igram ja samo Harwood i ne mislim da je samo ona izazovna, nego mi je nekako prirasla za srce. Probaj japan s3, po meni je ona najteza (ne rachunajuci francusku).

Pirka! :) znam, dobra staza...ima jos par sjatova na netu sa RBR rezultatima, jedan lik vozi Fin s3 ispod 5min...ja skinuo replay (lik vozi 206) mislim svaka cas na vremenu, ali kako je vozio izgleda da staza moze ispod 4:30 :)
 
Ma ima dosta i u setup-u, probao sam harwood sa setapom od lika shto drzi svetski rekord, jedino sam malo smanjio ajnslah jer je bilo preosetljivo, i uspeo sam onako na brzaka 3:20. Da sam se josh malo potrudio bilo bi sigurno bar 3:15, shto je jako blizu svetskom :). Otprilike, setup dodaje (tj oduzima) bar 10 sek, ma koja staza bila u pitanju.
 
interesantno. kako je zajebano sam pravilno podesiti setup. trebas da budes mehanicar u reli timu pa da skapiras kako da ga podesis. cim budem imao vise vremena pozabavicu se malo time.
 
France s1 2:35:65, sa dva solidna ukuca, moze to josh bar 3 sekunde dole. :)
Kazem ja, a niko me ne slusha. Dobitna kombinacija: Dzojstik+pedale=rekord :)
Naravno, ovo je bilo sa difolt setovanjima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno