Šta je novo?

MVP Baseball 2005 is OUT

Goxy

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2002
Poruke
3,960
Poena
710
Evo konacno se pojavio u SRBIJI posle 9 dana. Bas mnogo, a za ljubitelje ragbija i Rugby 2005. Za ove dve igre a pogotovo za Baseball momci iz EA Sports tvrde da su "better than ever". To su doduse tvrdili i za FIFA 2005 koja zaista jese "better than ever", ali kad je to Fifa bila dobra i u proslosti. Da da bila je skroz cool dok Konami nije odlucio da se probije i na PC trziste i pokaze nama pacenicima sta smo to propustali do tada. Ali Baseball je baseball, i dalje je EA-in najbolji. Nesto malo je 3DO probao svoji High Heatom dok nisu bankrotirali ali sta ce te. Ja znam da ce AZDA i MAX da uzivaju a ostalim preporucujem da probaju. Baseballl je stvarno vrhunski sport i vrhunska i igra. Malo smoran za gledanje ali lepota za igranje. Nabavite i UZIVAJTE
 
Jesi nabavio vec? Ajde daj neke utiske i shta se razlikuje od 2004orke?

I veliki pozdrav svim ljubiteljima baseball-a :)
 
Misha je napisao(la):
Jesi nabavio vec? Ajde daj neke utiske i shta se razlikuje od 2004orke?

I veliki pozdrav svim ljubiteljima baseball-a :)

Baci look na PM

samo sam instalirao i odigrao jedno bacanje. Nemam vremena danas sutra cu ali i ti ces je valjda sutra imati. Aku bude problema javi. Izvini sto sam te pomesao sa Maxom, znam da je nesto na M, madi mislim da i on voli baseball. Baci look na PM. Ali kako sam INTRO kaze 2004 was history i tu su potpuno u pravu
 
Bas sam sada hteo da postavim thread...

Igram ga vec par dana i ne verujem...koliko su bezobrazni u EA. Igra je potpuno ista kao i MVP 2004, sa istim bagovima, teksturama niske rezolucije, mukama sa podesavanjem gamepada...
Razlike koje sam primetio su sledece:
- lica igraca izgledaju kao da se bore sa variolom verom
- nesto su sitniji pitch skala i mini teren u gornjem cosku ekrana (koji ima bag zbog koga vidite samo svog runner-a a ne i protivnickog igraca)
- publika u daljim redovima je nesto lepsa nego u 2004
- teksture trave i zemlje su, cini mi se, jos gore nego u 2004
I to je sve od razlika. Gameplay je otprilike slican sa MVP 2004 + poslednji patch.

Za one ciji gamepad nije prepoznat: koristite programcic JoyToKey pomocu koga emulirate tastaturu na gamepad-u.

Nego, hocemo li ponovo da malo igramo ovo online? Cimnite me na MSN ili ICQ pa da probamo.
 
Poslednja izmena:
max9998 je napisao(la):
Bas sam sada hteo da postavim thread...

Igram ga vec par dana i ne verujem...koliko su bezobrazni u EA. Igra je potpuno ista kao i MVP 2004, sa istim bagovima, teksturama niske rezolucije, mukama sa podesavanjem gamepada...
Razlike koje sam primetio su sledece:
- lica igraca izgledaju kao da se bore sa variolom verom
- nesto su sitniji pitch skala i mini teren u gornjem cosku ekrana (koji ima bag zbog koga vidite samo svog runner-a a ne i protivnickog igraca)
- publika u daljim redovima je nesto lepsa nego u 2004
- teksture trave i zemlje su, cini mi se, jos gore nego u 2004
I to je sve od razlika. Gameplay je otprilike slican sa MVP 2004 + poslednji patch.

Za one ciji gamepad nije prepoznat: koristite programcic JoyToKey pomocu koga emulirate tastaturu na gamepad-u.

Nego, hocemo li ponovo da malo igramo ovo online? Cimnite me na MSN ili ICQ pa da probamo.

Verovatno si u pravu, a mozda i nisi, jer ja jos nisam stigao da probam, a sto se tice online, cekaj malo da se uhodamo.
 
Evo upravo sam odigrao jednu na najmanjem nivou i izgubio u produzetcima sto opravdava ono da mi treba uhodavanje. Sto se tice slicnosti sa 2004 koliko me secanje sluzi ,mislim da ga ima dosta. Sto se tice gamepada posto imam Logitech Dual Action sve me sluzi perfektno. Na grafiku nemam ama bas nikakve zamerka. Mislim Maxe da su za tebe trebali napraviti radar kao na Fifi da bi mogao da vidis sve igrace na terenu sto svoje sto protivnicke :))))). Cool Off, ipak je ovo Basesball, jedini na trzistu, i treba ga ispostovati.
 
Cekao sam da ga malo iztestiram da bi dao kompletan sud..

I da bolji je od proslih, mini igre koje su ubacili su neverovatno zarazne, lica igraca su pljunuta provereno. Fizika jos bolja, ali pitchevi su dosta sporiji dok je curve ball malo problematicno kako 'upada'

Mogucnost dinasty moda , gradjenje stadiona, spring training... stvarno dosta sadrzaja prosirili su se i na single A ekipe ...

Nema sta bez konkurencije.
 
EA je izbacila patch za MVP Baseball 2005. U pitanju su samo rosteri koji su zakljuceni do 20. februara.
 
Nazad
Vrh Dno