Šta je novo?

Morrowind-Srce me izludjuje-poludecu!!!

Re: Tribunal

vuk204 je napisao(la):
Izvinjavam se tek sad sam procitao post...
Za tribunal treba otici u Ebonhart i pricati sa kapetanom garde, on ce te uputiti na carobnicu koja ce te poslati na mainland tj. Morrunhold.
Sve ti pise u kvestu Dark Brotherhood ako te je dok si se odmarao napao njihov asasin[onaj sto lici na nindzu].

ja predjo odavno tribunal al hvala ti!

a sto se tice sota sill-a ne secam se ko to bese :(
 
i ljudi

kakvi su vam utisci?
 
Po meni, iako nisam ljubitelj ovog zanra, Morrowind je trenutno najbolji naslov na pc nebu!!

Preterana grafika(nekad mi dodje samo da setam po ostrvu, onako bez razloga i uzivam u prelepo izmodelovanom pixelshader-ovanom 3d svetu), super muzika, velik stepen interakcije sa okolinom, mnoooogo sati zabave(ne prelazi se ko neke novije igre za dan), velik nivo detalja(ne mislim samo na graficke)....

Stvarno se vidi da su se ljudi trudili do bola i uspeli da naprave jedno malo umetnicko delo koje u svakom pogledu odise kvalitetom!

Tako ja mislim!!:) :)

Pozdrav :wave;
 
igra je fantasticna. Veoma veliki svet, kompleksnost samih gradova, ideje... sve je odlicno uradjeno (jeste li pokusali goli da pridjete nekoj zeni :D)

mada, sve nije tako lepo. graficki engine je po meni, slobodno mogu reci, neoptimizovan.
 
Jeste malo cudno da frame rate nekad neobjasnjivo opada na 25-26 fps-a i to u nekom tunelu ili zatvorenoj prostoriji!!!

Nego jel si probao zicani mod i video koliko je tu trouglova potroseno za modelovanje scene.

Velik broj poligona ima i ,nazalost, svoju cenu.

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno