Šta je novo?

MOHAA Spearhead installation problem

cunga_lunga

Čuven
Učlanjen(a)
30.10.2002
Poruke
189
Poena
619
Zasto svi igraju a ja ne mogu?!
Imam problem kada hocu da snimim dodatak!
Kada trebam da kliknem prvo NEXT javi mi neki error a posle da je os registracioni broj koji nravno nisam ja ukucao! Ali to mi javlja i posle kada snimim PATCH nemacki ili holandski, nije bitno!
Kako da je nateram da radi!
 
Ja imam isti problem!:( Mada sam trazio na nasem cenjenom forumu (ovo NIJE bio sarkazam!) resenje ovog problema i negde nasao nekakav patch ili nesto slicno, sto meni nije pomoglo. Tako da sam pomislio da disk, koji sam kupio jos pre par meseci, nije ispravan, te sam uzeo drugi. Nazalost problemi su isti!? Bio bi zahvalan Bencmark-ovcu koji bi mi pomogao da resim ovaj problem.

Unapred hvala, Aponen!
 
Zato sto u registru (regedit) treba da izmenite jedan od kljuceva. Ne znam tacno jer mi nije CD tu (treba samo preimenovati verziju igre 2-3 cifre) , ali trebali ste dobiti doticnu informaciju prilikom kupovine.
Ako bas nenadjete pisite na mail pa cu se angazujem.
 
Ne bi te cimao, ali za koji dan moram da se vratim u VJ:( (trenutno sam na kucnoj nezi), pa ako ti nije problem pogledaj da mi bacis odgovarajucu informaciju ovde na Benchmark ili na mail [email protected]

Unapred hvala!
 
Promena kljuca:
treba da pokrenete regedit i pod local machine/software/pa MOH itd do
verzije igre nadjete 1.1.12.130
i preprevite u 1.2.1.100 pa onda instalirate dodatak
 
dj13 je napisao(la):
Promena kljuca:
treba da pokrenete regedit i pod local machine/software/pa MOH itd do
verzije igre nadjete 1.1.12.130
i preprevite u 1.2.1.100 pa onda instalirate dodatak

Е, хвала ти за овај податак.Већ сам хтео диск да бацим кроз прозор од муке.Стварно је овај форум права ствар. (D)
 
njemen je napisao(la):
...
Е, хвала ти за овај податак.Већ сам хтео диск да бацим кроз прозор од муке.Стварно је овај форум права ствар. (D)

Odakle izvuce ovaj thread, keve ti, iz naftalina?!
Inace kljuc mora da se reimenuje u 1.2.1.200, barem je kod mene tako radilo! To se radi da bi patch prepoznao originalnu igru kao eng/us verziju, i tek onda instalirao.
 
Izvinjavam se svima kojima sam slao e-mailove nisam obracao paznju na datume,a sto kaze Aponen odakle ga samo izvuce.Fora je samo u reg fajlu od 1 kb koji se zameni za onaj originalni u direktorijumu igre.
 
Како одакле !! :eek: Па зашта служи опција "претрага" у горњем углу екрана.Нисам хтео да отварам нову тему док не проверим дали је о овоме већ било речи.
 
Nazad
Vrh Dno