Šta je novo?

MOHAA Breakthrough problem

zelenika

Čuven
Učlanjen(a)
20.02.2002
Poruke
170
Poena
619
Imam sledeci problem, u misiji cini mi se u Tunisu (negde na pocetku) nasao sam se sa nekim Klausom koji me vodi po nekim zgradama a Svabe su u poteri za nama. Dodjemo do dela gde su neka vrata i on kaze da su zakljucana, da mu treba vremena da ih otvori a ja da pobijem poteru. To sam i uradio ali on nikako da otvori vrata. Ne znam sta da radim?
 
Otvorice on ta vrata, ali nije bas najbolji obijac, pa mu treba malo vremena. Provereno!
 
uhhh
i meni je to bilo zajebano.
treba mu dosta vremena da otkljuca zatim udjete pa ti stavis neku polugu na ta vrata da nemogu nemci da udju
a trebas dobro da ga stitis jel 2-3 rafala u njega i on je "murio"
mene je to bilo jako tesko jer jedva sam imao municije 12 u pistoju 16 u atomatu i 3u pusci
a oko
20protivnika pa vi vidite.inace celu misiju sam bio slab sa municijom
 
strpljenja

i mene je izludeo taj deo poginuo sam 50puta pre nego sta je on otvorio vrata pucaj levo i desno naizmenicno i stedi municiju sta je vise moguce otvorice on samo mu treba dosta vremena cheers
 
Shutnes lepo cheat ... pobijesh g*vna i gotova stvar ! ;-)
 
Ja sam imo 10-15-ak metkova i moro sam sve u vugla da ih roknem, mamu im bemje, kolko se secam osto sam na 2 energije... posle kad sam usho i ovaj reche da zabarakadiram vrata, opet mi se nakozila jezha. Odlicna igra, dinamika na nivoJu...
 
Da li se mozda nekom desilo u toku ove igre (negdje na sredini) pojavi se poznati prozor SEND REPORT ERROR, tj. igra se prekida iz nepoznatog razloga? Jedino sto sam siguran je da ne moze da se uploaduje sledeci nivo. Ako se neko sjeca, to je situacija kad bjezim sa Klausom iz pokreta otpora kroz kapiju iz onog grada.
Glupo je da sam sad ostao na sredini igre i trebam da je uninstaliram...

Zna li neko kako se upisuju mape u konzolu za Breakthrough?
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno