Šta je novo?

Mobilni telefon Mobitel do 200-220e

Koji mobilni telefon kupiti

chee01

Poštovan
Učlanjen(a)
15.06.2016
Poruke
11
Poena
55
Potreban mobitel do nekih 200-220e.... Nisam prezahtjevan korisnik, ali bilo bi pozeljno da baterija bar dan drzi i ekran da bude pristojan radi gledanja YT i ponekad filma kad zaboravim tablet...
 
Honor Magic 5 Lite, пошто је прошлогодишњи модел требало би да му је пала цена. Иначе шампион батерије за прошлу годину са добрим екраном и израдом.
 
Xiaomi note 13 imam za 165e ili magic 5 lite za 200e? Vrijedi honor te razlike u cijeni?
Honor Magic 5 Lite, пошто је прошлогодишњи модел требало би да му је пала цена. Иначе шампион батерије за прошлу годину са добрим екраном и израдом.
 
Nemaju oni baš neke izražene mane, koliko para toliko muzike. Za iste ili slične novce Motorola je bolja. Bolja baterija, bolja kamera, fluidniji rad,
Na oglasima je ima i za manje novaca od 255€.
Ja sam je platio 200€ na oglasima. E sad, ne znam da li ti hoćeš da je kupiš u legalnim prodavnicama ili na oglasima.
 
Nemaju oni baš neke izražene mane, koliko para toliko muzike. Za iste ili slične novce Motorola je bolja. Bolja baterija, bolja kamera, fluidniji rad,
Na oglasima je ima i za manje novaca od 255€.
Ja sam je platio 200€ na oglasima. E sad, ne znam da li ti hoćeš da je kupiš u legalnim prodavnicama ili na oglasima.
Ja je po ovim xx cijenama mogu najjeftinije uzeti koje sam napisao.... Zato sam I pitao za nedostatke jer razlika izmedju xiaomia I te Motorole je 90e... Zato pitam vrijedi li te razlike u cijeni... Kao I da li vrijedi li doplatiti 35e za honor umjesto xiaomia... Imao si ih oba pa eto mozes sigurno dobro ocjeniti
 
Da li vredi te razlika u ceni, to ti sam moraš da znaš...meni itekako vredi.
Naveo sam ti već šta je bolje kod Motorole. I još nešto, ako ti to znači Motorola se bolje čuje.
 
pa sve zavisi za sta ti treba.

meni xiaomi redmi note 5 ai dual camera koji je star preko 6 godina i kostao je onda 150 evra zavrsava sve i dan danas i ne bih nista doplacivao za bilo sta jace (sem ako bih to jace mogao da preprodam).

a nekome iphone 15 ne valja, nego mu treba iphone 15 plus.

ako neces da se igras fotografa, da teras neke zahtevne igre na fonu, gledas filmove na njemu ocekujuci ne znam kakav bioskopski dozivljaj i ako da neces da mu meris milisekunde koliko mu treba da otvori neku web stranicu, verujem da mozes da prodjes ok i sa najjeftinijim od tih koje si naveo.
 
Nazad
Vrh Dno