Šta je novo?

Microsoft E3 info

GoRaNStEin prestani da spamujesh...
 
@chava a i ovaj odgovor na gamesindustry.biz je pokupljen sa chata/foruma na http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=396644&PageSize=25&WhichPage=2 !!!
tamo je neko kao anonymus napisao sta je hteo pa su ga na gamesindustry.biz citirali kao gamedevelopera!! ...ne znam ko je veci magarac u celoj prici...

ali da je Sean Baggaley (autor teksta na gamedev.net) nepismen stoji jer ne razlikuje MB/s od Mb/s! *mada se najverovatnije zeznuo jer je stvarno programirao na Jaguaru sto znaci da ima neke veze sa programiranjem i racunarima uopste :D :D ...
 
Тих гласина је било и раније. Да им је неко веровао мислио би да ПС3 нема шансе да изађе на пролеће...
 
Ne znam samo kako driver gleda ovo najnovij odlaganje Blu ray-a. Pionir odlaže svoje plejere, a filmska industrija saopštava da joj ne pada na pamet da plasira filmove 20. juna bez plejera :) Jedino ako Samsung izbaci svoj plejer :d Pih, na šta su spali :D Dobro je da ne čekaju EI Niš. :)

da ameri nisu previshe pametni sudim upravo po njihovim casopisima i sajtovima.
A ovo je u rangu najvećih gluposti koje sam igde pročitao :trust:
 
sta ti nije jasno? ako uzmes mikro i citas tekstove koje pisu ameri videces da su svi u fazonu kupi ovo, kupi ono; ovo je lepe boje, ovo je ruzne boje... kao katalog metroa ili merkatora... onda uzmi npr. nemacki c't magazin i videces razliku.
 
danasnji poraz Japana je veoma poljuljao japansko ostrvo...(oko 6 stepeni merkatora) tako da su i akcije sony-ja ugrozene...
A sa druge strane, Fosters pivo skace u nebesa...:D :D ja bi pre trazio posao ko d njih...
 
Ovaj thread je u pogresnoj sobi. :D :d


Kako je lepo podsetiti se sta je sve pisano. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno