Šta je novo?

Merchants of Brooklyn (CryEngine 2)

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Brutalna pucacina sa dosta krvavom melee borbom koja koristi modifikovani, cartoonish CryEngine 2. Dosta podseca na futuristicki Condmened / Kingpin mix.

shot01-500x312.jpg


Straight from Paleo Entertainment, M.O.B. is a truly original first person shooter for the Xbox 360, PlayStation 3 and PC – combines an intriguing and unique art style with innovative and exciting gameplay – daring fans of shooters and action games to survive in post-apocalyptic New York gone very, very bad.

3100 A.D., global warming has caused the sea level to rise and engulf the streets of Brooklyn. The land is gone, but society rebuilds the city on top of existing structures, connecting buildings through a network of sky bridges. As the upper class literally moves higher, law enforcement abandons the lower parts of the city, and its less-affluent inhabitants.

To meet the upper city’s demand for laborers, city leaders contract the Brooklyn Institute of Technology (B.I.T.) to clone a new working class. At the time, the B.I.T. Labs had made incredible advances in cloning; Neanderthals were chosen as the main focus of the research based on their physical resilience. The city’s contract called for far more Neanderthal clones than were required, causing the excess and sub-standard Neo-Neanderthals to be discarded to the dregs of the city. The well established mob entity known as the Merchants of Brooklyn saw a lucrative opportunity here… use the bottom dwellers for high stakes fights to the death. It became the new sport of under-city kings.

In MERCHANTS OF BROOKLYN, You take the role of an elite Neanderthal fighter with a taste for blood. Having had your arm unwillingly detached from your body courtesy of a chainsaw, your new prototype biomechanical arm transforms into different twisted and brutal weaponry to aid you in the slaughter. Your goal: escape from the under city and free your brethren to take over the upper utopian empire to do with as you please.

Features

Built using Crytek’s CryEngine 2™ game engine
Biomechanical Arm enhances weapons in unique ways
Destructible urban environments
Truly unique comic book vs. reality art style
Over-the-top dark humor and action
Fully interactive, immersive environment
Designed with multiplayer in mind

System Requirements

OS: XP/Vista
Processor: Core Duo
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better

Published by: Paleo Entertainment
Developed by: Paleo Entertainment
Genre: First-Person Shooter
Release Date: Q2 2009
MSRP: $19.99

The Cast of Merchants of Brooklyn
Highlighting a few of the characters in Paleo's CryENGINE 2-based shooter.

Trailer
[YOUTUBE]<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BMaG5mdvylQ&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BMaG5mdvylQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/YOUTUBE]

Screenshots
 
Zanimljiva ideja, a sigurno ce biti i Survival Mode. Mozda i neki Tournament ako budemo imali srece.
 
Ova igra josh nije izashla.
 
prodavnice kažu drugačije :D

Razor 1911 proudly presents:
Merchants Of Brooklyn
(C) Paleo Entertainment

Date: 2009-03-19 Game Type : Shooter
Size: 1 DVD Protection: Steam
 
Poslednja izmena:
Meni se ovo ni malo ne svidja ovako na prvi pogled, valjda ce neko probati...
 
Lol ispalio sam se.:D
Evo pustio sam da se skida, pa cu da vidim kakva je i ako mi se svidi mp mozda i uzmem.
 
Probao sam malo, prvo se picis u areni, onda dobijas upload za transformacije mehanicke ruke na neku vrstu puske. Sad cunjam krovom grada. Moze biti zanimljivo, ali izgleda, na zalost da je zahtevno koliko i kriza. Sad je trenutno testiram kod druga na quad - 8800gtx i mogu reci da ide priicno traljavo na max, probacu posle kod mene na visti posto vidim da ima 64 bitnu podrsku...
 
Ne znam za vas, ali meni je ovo tesko djubre. Igra je izuzetno dosadna. Na fazonu je serious sam-a, samo sto je Sam imao odlican humor. Znaci dodjes do nove prostorije, poubijas sve protivnike koji dodju, odes u sl. prostoriju i tako u krug. Placanje licence za cryengine2 je glupa, jer grafika nije nista posebno, a zahtevnost je na nivou far cry-a 2. Znaci uninstall :d
 
ma i ja sam posle jos nesto igrao i odustao. U sustini ona bi trebala ta bude hi speed pucacina, ono furanje levo desno skakanje, brza transformacija mehanicke ruke, otkidanje delova tela bacanja istih na gomile neprijatelja itd. Na zalost sav taj osecaj se gubi u velikoj neoptimizovanosti tj nedostatku kapovanih 60fps i gomili nekih bagova na koje sam nailazio. No sve u svemu nisam imao nikakva ocekivanja pa se nisam ni razočarao.. uninstal? vaistinu uninstall ajuzdravlje
 
Pogledao sam onaj trejler i komentar je - Ovo u CryEnginu 2?! Kakvo bacanje resursa (iliti neiskoristavanje istih). Po meni za ovakvu igru moze bilo koji prosecan engine da ide, manje bi ih kostao verovatno a rezultat (utisak na igraca) bi bio maltene isti..
 
Da, to je stvarno cudna stvar- da indie developer licencira komercijalni endzin, pa jos CE2 ni manje ni vise.Pa jos da ga baci u "crtani film" fazon.Pored gomile drugih mogucih resenja, jeftinih i open source endzina i alata.Neobicno zaista.
 
Ma j***m ti engine ne radi na sve na max i bilo koji AA veci od 2, znachi modeli postaju providni, texture se pojavljuju i nestaju u intervalima od par sekundi i sve to, a josh mi ne radi lepo na 2xAA i sve na Best pa sam morao da smanjim na High kako bi dobio manje-vishe pristojan FPS. U svakom sluchaju glavne zamerke upucujem combatu koji je shit, znachi ne vidim hp niti municiju, pa tako mi se jedno milion puta desilo da umrem a da mi je ekran bio skroz beo. Pushke ne vrede nizashta, mozda onaj shtogun, ali onaj Roman Candle ima premali dmg da bude koristan, a i najgluplja stvar je dok god su na nogama, bez obzra na to da li ih udaram ili pucam oni mene pucaju nazad. Loshe su odradjeni hitboxovi za melle udarce tako da mnogo promashujem i ako su oni neprijatelji neinteligentni zashto beze od mene kada ih jurim da ih bijem, mislim *****izam. Nadao sam se da ce biti zanimljiviji deo u pitu kao i da ce melle combat biti kao u Ridicku. Tako da iako sam dao igri shansu i muchio se vishe od pola sata da je pokrenem, kao i shto sam se muchio da stignem shto dalje ne mogu vishe jer u otvorenim prostorijama mi je bilo manje vishe zanimljivo da uzimam stvari i da ih bacam kao bombe i bezim, ali kada sam naishao u jedan hodnik a bio sam bez municije igra je stvarno preterala.
 
Slazem se sa vecinom ovde...sasvim prosecna igra nista posebno:S:
 
Meni ovo deluje kao odlična zabavna igra. Nešto da prekratiš vreme sa društvom.
 
Ja sam se trudio da je tako dozivim, ali prelako ubijanje glavnog junaka i retardirano stanje municije me samo prisiljava da trchim po mapi i uzimam stvari da bacam kao bombe, a kada sam stigao do jednog hodnika gde nije bilo nichega samo 4 neprijatelja koja su uzvracala paljbu bez obzira na bilo sta da sam im radio(ne rachunajuci obaranje koje je bilo manje-vishe nemoguce zbog retardiranog hitboxa) odluchio sam da je igra produvala svoju shansu.
 
Koje smece od igre :banana:
 
Poslednja izmena:
Pa ono ,sta ja znam... nadam se da ce igra ima neku poentu,osim obichne koljaze ...
 
hmm, pročitah ovo na netu:

"This is the unfinished version that was accidently released on steam, lacking HUD."
 
И мени делује доста глупаво на први поглед. Ако је неко баш јако нахвали можда је и скинем :).
 
hmm, pročitah ovo na netu:

"This is the unfinished version that was accidently released on steam, lacking HUD."
Koji lazljivi retardi, to je njihov previd. Valve ih je sigurno pitao jel to finalna verzija i oni rekli da, a igra nije imala hud.
 
****te znaci mogu da igram i one krs igre od City Interactive-a, ali ovo ****** je i za mene dno dna! Mnogo losa igra i veoma izludjujuca.:mad:
 
Nazad
Vrh Dno