Šta je novo?

Menjačnice

Da potvrdim za ECD, satima mi stoji zaglavljena prodaja SOL-a na ECD Wallet-u.
jel si dobio SOL na kraju ?

Problem koji sam ja imao sa ECDom, i opisivao ovde pre nešto, bio je vezan baš za SOL..
..ali kasnije više nije bilo problema sa SOL walletom ..

jel si dobio onaj broj na viber što sam ti dao ?
 
jel si dobio SOL na kraju ?

Problem koji sam ja imao sa ECDom, i opisivao ovde pre nešto, bio je vezan baš za SOL..
..ali kasnije više nije bilo problema sa SOL walletom ..

jel si dobio onaj broj na viber što sam ti dao ?
Da, dobila sam novac od prodaje SOL-a.Trebalo im je tačno 12 sati da prodaju SOL,nisam ih zvala.Do ovog slučaja sa SOL-om, uglavnom u razumnom roku su izvršavali naloge za prodaju ili kupovinu LTC, direktno preko njihove menjačnice. Mislim da imaju ili neki problem sa SOL-om ili sa ECD Wallet-om.
P.S. Nije gramatička greška u pisanju, žensko sam:)
 
Da, dobila sam novac od prodaje SOL-a.Trebalo im je tačno 12 sati da prodaju SOL,nisam ih zvala.Do ovog slučaja sa SOL-om, uglavnom u razumnom roku su izvršavali naloge za prodaju ili kupovinu LTC, direktno preko njihove menjačnice. Mislim da imaju ili neki problem sa SOL-om ili sa ECD Wallet-om.
P.S. Nije gramatička greška u pisanju, žensko sam:)
Ko te pitao da li si musko ili zensko, ili ne daj Boze neki od rodova koji su sada u zadnje vreme u ponudi. (Mala sala, ne zamerite🤣).
-Ja vise od 2 god. (cini mi se) ne koristim ecd, ali ranije nisam imao problema, sada bih morao da se opet verifikujem, jer mi je istekla verifikacija, a i ne trebaju mi za sada, ima mnogo boljih nacina za podizanje fiat-a.
 
Da, dobila sam novac od prodaje SOL-a.Trebalo im je tačno 12 sati da prodaju SOL,nisam ih zvala.Do ovog slučaja sa SOL-om, uglavnom u razumnom roku su izvršavali naloge za prodaju ili kupovinu LTC, direktno preko njihove menjačnice. Mislim da imaju ili neki problem sa SOL-om ili sa ECD Wallet-om.
P.S. Nije gramatička greška u pisanju, žensko sam:)
pardon lovely lady ;)

da, samo sam imao taj problem sa SOLom, to bejaše nekad, i to je to.. inače sam zadovoljan..
 
na Coinbase,Master ima limit 1200$ i to funkcionise.
skoro sam napravio Binanse i uzeo Visu, ne prolazi nijedna transakcija, samo mi dojavi neki error....
Ima li tu neki limit, neka fora???
 
Da li je neko video nešto slično, Houbi mi je likvidirao sve jake longove veceras, da kažem da ništa nije bilo ni blizu cena za likvidaciju. Nije mi baš jasno šta se desilo🤔
 

Prilozi

  • 7380E9B7-5D77-43BD-8C2E-3F315EB04C05.jpeg
    7380E9B7-5D77-43BD-8C2E-3F315EB04C05.jpeg
    135.1 KB · Pregleda: 60
ECD zaglavljena rsd usdt transakcija od jutros u 6h.. nisam hteo da šaljem poruku i budim kolegu sa Bencha koji je opšte poznat kao pouzdan za razmenu.
Hitno mi trebale pare. I eto mi sad.
 
ECD zaglavljena rsd usdt transakcija od jutros u 6h.. nisam hteo da šaljem poruku i budim kolegu sa Bencha koji je opšte poznat kao pouzdan za razmenu.
Hitno mi trebale pare. I eto mi sad.
26 sati prošlo, para nigde, jedan generički odgovor bio samo da rade na otklanjanju problema. Problem sa otvorenim nalogom za prodaju usdt za rsd?! Realno sića para. ECD.rs ovo je stvarno jadno.
 
Pa da, ja razmenu obavljam inače veoma uspešno sa članom @Scorpyy, ali nisam želeo da šaljem poruku čoveku vikendom u 6 ujutru. Hitno mi trebali dinari.
21.vek misliš ozbiljna firma. Ne mogu reći, uglavnom je sve prolazilo u nekom razumnom roku od kad mi je kod njih dva dana bila zaglavljena Solana. Tada sam zadnji put imao problem sa ECD. Al sad opet za usdt posle nešto. Nepouzdano i neprofesionalno ispada na kraju.
 
ECD.rs, legle pare nakon poziva call centru jutros,legle u roku od odmah..
valjda sam opet zaboravio da vikendom ne radi podrška, barem ne u kompletnom sastavu.
 
Kupovao sam na Binance sa VISA karticom Intese bez problema vec jako dugo. Imama verifikovan nalog, i to onu plus verifikaciju. Sad sam hteo da pazarim nesto, i trazi mi neku dodatnu verifikaciju preko platforme Sumsub. I tu nastaje problem kad mi u toj aplikaciji trazi verifikaciju mejla. Koji god mejl da upisem pojavi se "Sorry, cant request verification code". Da li je neko kupovao ovih dana? Ovo mi je najlakse i cini mi se najpovoljnije resenje, znam i za alternative. Ima i trag o kupovini , zbog eventualnog manjeg poreza kod prodaje.
 
Da odgovorim sam sebi.. Izgleda je problem verifikacija na Binance platformi otvorenoj u pretrazivacu na racunaru. Iako ne koristim mobilnu aplikaciju, probao sam preko nje i sve je proslo kako treba. Standardna verifikacija, licna ili pasos i selfi. Sve ostalo funkcionise kao pre.
 
Poz svima, novi sam ovde :) I ja bih kupovao kripto na binance berzi, pa bih otvorio tu Visa karticu u Intesi kao Jockey. Da li mogu i da povlacim evre sa binance na Visa karticu ?
 
Ok, skapirao sam da ne moze, nego npr. preko trustee walleta.
Mozes preko "Trustee Plus | Wallet & Card" da prodas direktno kripto za eur. i onda saljes na bilo koju karticu Visa-Master ili bilo koju dr. s' tim sto ako saljes na dr. karticu u sr., banka ti automatski konvertuje u din. Skoro sam pisao o ovom novcaniku, pa pretrazi moje postove u ovom podforumu.
 
Nazad
Vrh Dno