Šta je novo?

Mechwarrior Living Legends

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Mod za Crysis, beta je dostupna, pa neka postovi idu ovde.

http://www.mechlivinglegends.net/

After more than 3 years of blood, sweat and beers, of failure and success, of missed sleep and neglected personal hygiene, the time has finally come to share our work with the world. Yes, Wandering Samurai is proud to present MechWarrior: Living Legends and would like to invite the world to participate in our open beta program which will start on December 26th 2009.


[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vxLGWO5euvk&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vxLGWO5euvk&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Written by Criminal
Saturday, 26 December 2009
To quote and old saying i once heard "Robot Boners around the world!" The time has finally come to download and join us in playing this monumental creation!

To intiate release we have started a torrent so please if you can download and seed the torrent since after all this is a free project.

The official link to this torrent is http://www.thelivinglegends.net/downloads/Mechwarrior Living Legends.torrent

Jel probao neko?
 
Hoće li ovaj mod da bude zahtevniji od Crysisa? Verovatno hoće ali se nadam da neće :d

I šta na kraju bi od tog free MW4?
 
aaa. pa ja nisam imao pojma da je MW ovde tako popularan. igrica mog detinjstva. igrao sam dvojku na playstation, ali mi je bila malo dosadna. ali zato 3 i sve na dalje vrh. jedino black knight nisam uspeo da pronadjem nikako.
ah, jedva cekam novu igru.
 
Ne bih se slozio da je sve posle trojke bilo vrh, ali bilo je OK. MW4 i njegovi detivati su bili uporsceni do bola, napravljeni za siroke mase. Ja cim sam upalio 4ku trazio sam sve one fine detalje iz MW3, tipa obicna i Endo Steel konstrukcija, baratanje sa armorom, obican i FF, pa svi oni dodaci, AMS, LAMS, C3 Computer, CASE, MASC, targeting computer, manevrisanje sa heat sinkovima (ne moz natrpati na centralni torzo HS, vec mora tamo gde je puca)... Ogromnim delom nista od ovog nije bilo prisutno.

Nadam se da ce ovo ispraviti u remakeu.
 
Poslednja izmena:
jeste bilo malo uprosceno ali nikada se nisam ja lozio na inzenjerstvo u MW. imao sam 8-9 godina kada sam igrao mw3. nisam znao engleski i bilo je jako tesko preci misiju kada ne znam sta treba da uradim. pre par godina sam uzeo da odigram sve sto sam mogao da skinem sa neta i osecao sam se kao dete. zato mi stvarno nisu bili bitni detalji.
 
MWLLKEYMAP.jpg
 
Zamalo pa cela tastatura :D :D :D
 
Treci deo je imao celu tastaturu + ctrl i celu tastaturu + shift :p
 
Ufff nakon gledanja gameplay-a iznad moram da instaliram ovo :D
Mada kad se setim trojke i to mi se igra :d
 
probao sam juce, samo sam napravio multi i bio sam samo ja na mapi ali je fps bio zakucan na 60 :) nisam probao sa vise mechova ali cini mi se da je manje zahtevno od krize.
 
A gde moze da se igra jel ima nekih servera ili u lokalu sa ai-em?
 
Ne može sa narodnom. Ja sam jučer u "Konzumu" uzeo original za 8 eura. Čisto radi modova. Moram uzeti i onaj Crysis Warhead radi Casus Belli moda.
 
Izašla je verzija 0.3 ovog moda.

Izgleda apsolutno fantastično i zaista su odlično isgoristili Crysis engine, a tu je i osećaj da igam originalnog mechwarriora. Sve je tu, igranje sa aktivnim/pasivnim radarima, grupisanje oružja, noćne misije... ovo još malo da dorade i nova igra uopšte ne mora da se napravi. Kapiram da će gotova verzija ovog moda sigurno biti bolja od nove igre.
 
Nazad
Vrh Dno