Šta je novo?

Max Payne 2-

Meni je igra pucala ali se ne secam sta je ispisivala. Uglavnom, igru sam reinstalirao i vise nije bilo problema. Probaj to... Pozdrav! (D)
 
Meni je u ME-u radilia baz broplema, probaj Reinstal igrice, a a ko ne pomaze onda reinstal Windows-a...
 
jel imas odgovarajuce drivere za plocu.
ako imas 256rama stavi xp i radice super.
 
Pa postavi topic u malim oglasima sigurno neko ima, a i 256 je dosta za XP. Radi Ok i na 128, ali ispod toga zna da zeza...
 
crossfire je napisao(la):
Doticna igra mi prilikom ucitavanja PART I,CHAPTER SEVEN "puca" i prijavi gresku u "X_GAMEOBJECTSMFC.DLL" prilikom cega izbacuje na desktop!!! Zna li iko do cega je jer mi je ovo vec treca igra koja pravi s*anja. Imam PIII@850MHz,GF3 Ti200 i drajvere 45.23(Win 98Me)!
Please help!
Posto mi se javlja slican problem na istom mestu morao sam da cupam ovo iz naftalina :(
Kako si resio problem?
 
na matichnom sajtu igre postoji patch koji reshava opisani problem koji se deshava na konfiguracijama sa win98
 
Kain je napisao(la):
...koji se deshava na konfiguracijama sa win98

Meni se BAS to desavalo. U 98-ici je na jednom mestu dok ucitava nivo, desavalo da prekine i izbaci neku poruku o gresci (ne secam se sada koja je poruka bila). Uglavnom, posto imam instaliran i Win2K, resio sam tako sto sam iz 2K-a pokrenuo (moze da se pokrene sa bilo koje particije i ne mora da bude instalirana BAS na tom Win-u) i odigrao par nivoa... posle je i u 98-ici bilo ok :)

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Skinuo sam taj 1.01 Patch, pa cemo da probamo danas posto se problem ne javlja kod mene...

BTW svi postovi vezani za kopiranje ctp; su obrisani...
 
Nazad
Vrh Dno