Šta je novo?

Max Payne 2 shotke & stuff

koje bre igre ? mislish one igre shto treba da izadju ? :)
nekako se sve cheka da neshto dobro izadje, u medjuvremenu chudo igara izlazi i niko ih ne igra, i dalje cheka :)
 
Slike su stvarno dobre, ali... Neko ko je igrao No One Lives Forever 2 reci ce da slike nisu bolje u odnosu na Jupiter engine (koji je NOLF 2 koristio).

Mada, kada govorimo o Max Payne-u, ne govorimo kako je fantastican engine, nego kakva je atmosfera. Svakako, jedan od cinioca atmosfere je uverljivost engine-a, i tu za Max Payne 2 ne vidim problem.

Takodje, koliko sam razumeo, nije problem napraviti najbolji engine, vec napraviti ga takvog da radi na hardveru danasnjice.
 
A kad se ocekuje?
 
Oooh, kakve smorene igre, a tek glupog kraja u Max Pejnu 1 :mrgreen:

Meni je tamo smetalo sto je igra fenomenalna na pocetku a kako sam vise odmicao sve mi je bila gluplja.
Verovatno je necu ni nabavljati.

Naravno, uvek ima onih koji ce se primati na bullet time ;P
 
OptiPlex je napisao(la):
Oooh, kakve smorene igre, a tek glupog kraja u Max Pejnu 1 :mrgreen:

Meni je tamo smetalo sto je igra fenomenalna na pocetku a kako sam vise odmicao sve mi je bila gluplja.
Verovatno je necu ni nabavljati.

Mozda zbog toga sto se pojavlja veliki broj karaktera sto cini pricu nejasnom? Za Max Payne 2 je receno da ce imati manje karaktera bas zbog toga.

Ji 4Tze je napisao(la):
sam lik MaxPanje je mnogo ruzniji nego u prvom delu...ne znam zasto bas tolika razlika
Meni se bas svidja! Mnogo ozbiljnije izgleda! Ne samo neki poludeli policijac - freak - koji u uziva u bullet-time kill-u. ;)
 
Zoltan je napisao(la):
...
Meni se bas svidja! Mnogo ozbiljnije izgleda! Ne samo neki poludeli policijac - freak - koji u uziva u bullet-time kill-u. ;)

pa i u pravu si...ali onako je vise bio u nekom Outcast fazonu ;)

a bilo bi dobro kad bi zadrzali onaj stripovski feel
 
Meni su Max i Arcanum dve najbolje igre te godine. Dobra priča, opasna atmosfera, sjajna muzika, vrhunski plejabiliti, gomila pop-referenci, strip, politička nekorektnost (I'm telling ya, Candy. I was so depressed I strangled them both with the cable. (mljac, mljac) Oh, Rico. you so bad. I am, aint I?), you name it.

Radujem se nastavku. Nego, zašto su menjali facu Maxu?
 
Nazad
Vrh Dno