Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Ne uspevam sa nađem ovu info, da li u okviru mts Max Tv paketa (box3) ima ukljucen hbo?
Jeste, isti paket za TV imamo. Samo treba da se aktivira u Moj MTS portalu. Za sad se usluga i dalje zove "HBO Max" i treba da ti je besplatna, pošto je sastavni deo paketa.
 
Jeste, isti paket za TV imamo. Samo treba da se aktivira u Moj MTS portalu. Za sad se usluga i dalje zove "HBO Max" i treba da ti je besplatna, pošto je sastavni deo paketa.
U pravu si, na webu mogu da ga vidim. Probao sam na max da se logujem prvi put ali mi prikazao gresku
 
Da li Max USA blokira provajdera iz Srbije? Nalog se vodi na SBB provajdera, i kada koristim nord vpn, trazi da odaberem provajdera, naravno SBB nije nalisti a vodim se kao logovan, medjutim ne pusta sadrzaj ili ako pusti nista ne moze da se poklrene.... Ne razumem jer svi ostali streaming servisi preko VPN otvaraju sve regione???
Verovatno prepoznaje VPN. Kod HBO ta detekcija je bolje urađena nego kod drugih. Sa ControlD nećeš imati tih problema
 
Ako se ne varam ja sam svojevremeno sam povezao mail i yettelov čaletov i sada se logujem sa mailom.i passworodom a kada idem na operatera trazi da aktiviram uredjaj putem kod iz yettel aplikacije. Mozda gresim ali logujem se sa user pass i ne morak da aktiviram uredjaje a secam se da sam nesto prčkao kad je bila migracija sa hbo go na hbo max.
 
Sve u svemu, prelazak na MAX je za mene apsolutno razočarenje.
 
Ma da bre brate, uopste nema 5 strana gde korisnici ne mogu da se uloguju.

Mislim d nas je šačica prošla bez problema ali ipak skoro uvek prvih nekoliko dana postoje problemi ove prirode nego smo nestrpljivi 😄
 
I dalje nema opcije "mark as watched" (oznaci da je pogledano). Nekoliko serija koje sam pogledao mi je proglasio za nepogledane, npr Hacks... Sad mi nudi da nastavim od S01E03, a odgledao celu S01 i S02 ;)
 
Ne znam šta kmečite toliko, ovo je isto kao i HBO Max, malo je lepši interfejs i nešto brža ATV aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Ali i dalje dzabalesku kao sto je i bila.
 
Ja uredno juce i na tv skinuo app i ulogovao se, sve radi super, samo sto ce da stoji tako kao i do sada... :ROFLMAO:
 
Što se tiče same aplikacije, na FireTV 4k , dosta je brža nego hbo max, naročito startovanje.
Što se tiče mana, nema podešavanja titlova, doduše ima kroz firetv ako se closed caption uključi i tu podesi, ali je Normal veličina fonta mala, a iduća po veličini Large su prevelika slova.
Tako da ili čkiljim ili mi slova zauzmu trećinu ekrana, baš loše, nadam se da će uvesti odabir fonta u aplikaciju, mada ne deluje da hoće.
 
Što se tiče supernova korisnika na njihovom sajtu su napisali da možemo da se povežemo na aplikaciju sa postojećim e mailom i šifrom što nije tačno. Da li oni mogu sami sa sobom da se dogovore koje je rešenje problema?
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-05-22-11-04-20-54_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-05-22-11-04-20-54_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    85.1 KB · Pregleda: 40
Pa smatras da placas toliko zbog HBO-a?
 
Супернова је шоу.
Још увек не могу да се улогујем.
А реално,шта да се очекује кад је 2/3 запослених у државним фирмама дошло преко странке!
 
Da li Max USA blokira provajdera iz Srbije? Nalog se vodi na SBB provajdera, i kada koristim nord vpn, trazi da odaberem provajdera, naravno SBB nije nalisti a vodim se kao logovan, medjutim ne pusta sadrzaj ili ako pusti nista ne moze da se poklrene.... Ne razumem jer svi ostali streaming servisi preko VPN otvaraju sve regione???
Neka je greška u pitanju. Korisnici sa USA ili argentinskim nalogom mogu gledati naš katalog!
 
Neka je greška u pitanju. Korisnici sa USA ili argentinskim nalogom mogu gledati naš katalog!
Nije greška. Meni su na mail juce odgovorili da ne možemo pristupati LATAM i USA regionu zbog besplatnog sporta. LATAM i USA mogu međusobno, a mogu pristupati i našem katalogu.
 
Šta od sporta oni imaju da je vredno cimanja? Tenis i biciklo me ne zanimaju.
 
Bilijar. :D
 
Супернова је шоу.
Још увек не могу да се улогујем.
А реално,шта да се очекује кад је 2/3 запослених у државним фирмама дошло преко странке!
Probaj ovako kako je ovaj član uradio
Nemoj da pokušavaš da se loguješ sa HBO Max nalogom, ideš na pretplatu preko Telekoma, kucaš username i pass, pa ideš na pravljenje novog naloga i onda kucaš mejl koji si koristio za hbomax. Onda će prepoznati da već imaš nalog i poslaće ti kod da potvrdiš mejl adresu.
Znači ide se na pravljenje novog naloga preko provajdera, nikako na logovanja preko starog hbomax naloga.
 
Nazad
Vrh Dno