Šta je novo?

Master Card akcija

Za prvi vikend mi je uplaceno 13.11, a za drugi 24.11. (dodju mi jos za 2 vikenda 😀).
 
Ako niste plaćali kod odabranih trgovaca kumulativno preko 3000 (Idea/Roda,Mercator, DM, Sport vision, Hleb i kifle, Cineplexx), onda ne ispunjavate uslov.
 

Prilozi

  • IMG_20231126_234521.jpg
    IMG_20231126_234521.jpg
    132.7 KB · Pregleda: 96
Jutros (28) mi je proknjižen drugi vikend sa datumom naloga 24.11.
 
Jel se to vidi u Google Wallet aplikaciji, ili kroz listing same banke/kartice?
 
Hvala. Pitam posto ja ne vidim svoj povrat, ni na kartici ni u Wallet-u, a ispunio sam uslove pretprosli vikend.
 
Ako niste plaćali kod odabranih trgovaca kumulativno preko 3000 (Idea/Roda,Mercator, DM, Sport vision, Hleb i kifle, Cineplexx), onda ne ispunjavate uslov.
Kumulativno, tipa za jedan dan platim 1500 u dm i 1500 u Rodi, jel tako?
 
  • Like
Reagovanja: uji
Ako ne vidite povracaj a ispunili ste uslov i prosao je period, proverite da vam nije leglo na EUR racun.
Meni su tamo legle a isto nije bilo nikakvog obavestenja, nego sam imao zaokruzenu cifru na racunu pre povracaja, pa sam tako video da je leglo.
 
Tako je, kome je kartica vezana za devizni račun ležu pare na njega. To je zato što Mastercard uplaćuje taj novac u evrima
 
Pojma nemam o kakvoj cash back akciji pričate. Jel još traje, ima neki link? Hvala
 
Ne znam da li je baš za ovu temu ali ima neke veze, da li je neko imao probleme sa dodavanjem UniCredit Master kartice u Google Pay?

Prvo sam je pre mesec dana dodao na telefon, automatski je blokirana i morao sam da zovem kontakt centar. Sad za vikend je dodao na sat, ista priča - instant blokada. Posle te blokade probao da kupim neki watchface za 100 dinara na play store, op - blokada, i to do kraja dana. Operater me ubeđivao da je Google sam incirao đuture 20 transakcija i da je zbog premašenog dnevnog limita blokirana. U nedelju je uredno koristio na Ananasu.

Danas zvao opet korisničku službu i dobih ono čuveno "prosledili smo kolegama pa nek pogledaju", mada je i pitanje da li je skontala šta je problem jer me ubeđivala da imam problem sa slanjem SecureCheck kodova.

Ne znam da li su rešili a ne okušava mi se sreća da probam kupiti nešto na PlayStore pa da im opet trokira kartica.
 
Ipak je legao povracaj, promakela mi je uplata jer je iznos 1.010 dinara, ocekivao sam okruglo 1.000, ali sad vidim u detaljima transakcije da je to-to. Kartica je inace vezana za RSD + EUR, a leglo je na dinarsku partiju.
 
Nisam ni znao za akciju sad vidim, kad pogledam u detalje i vidim da mi je MC uradio povracaj od 9€ a ja se jos pitam odakle mi taj novac na racunu.
Hvala MC, jel to traje jos uvek ili...?🤣
 
Do 31. decembra 2023. Samo vikendima.
 
U Republici Srpskoj je Visa davala 50km(25€) ako se koristi putem da li NLB ili Wallet aplikacije
 

Prilozi

  • Screenshot_20231129-085142.png
    Screenshot_20231129-085142.png
    57.3 KB · Pregleda: 52
Ista grupacija, važi za sva 3.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Znam,a nasao sam i posle da su svi navedeni na drugom linku
 
Ja sam 3 puta/vikenda plaćao putem RaiPay-a i ništa nije leglo.
25,11, , 02,12, i 09,12,
Iz vaših iskustava, kada bi moglo da se očekuje?
 
Da li RaiPay ima uvezanu visa ili mastercard. Koliko znam rai ima samo kreditne mastercard nisam siguran da li imaju i debitne
 
Da li RaiPay ima uvezanu visa ili mastercard. Koliko znam rai ima samo kreditne mastercard nisam siguran da li imaju i debitne.
Ima sve, mogu da se uvežu debitne i kreditne, osim onih koje su preuzete iz Credit Agricole. Uz iRačun se mladima do 26 godina izdaje Master, a starijima Visa. Jedino onima koji su po, do skoro dostupnom, omladinskom Klub računu zadržali Master, izdaje im se i dalje, iako su stariji od 26. Bilo bi ok da su dali ostalima dodatnu mogućnost makar za Master digitalnu. Aplikacija bankarskih savetnika svejedno ne dozvoljava ono što nije već određeno i odgovor je da tip računa nije odgovarajući prilikom pokušaja podnošenja zahteva za debitnu Master karticu, ako je po računu namenjena Visa. Uz poslovne račune ide Master, a Visa se naplaćuje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno