Šta je novo?

Mass Effect: El Problemo !

DarkHorus

Slavan
Učlanjen(a)
03.11.2007
Poruke
435
Poena
319
Jel puca, brlja itd - nekome jos Mass Effect u brodu kada se klikne na mapu galaksije? Isto mi radi kao sto je i na 3850-ki - kliknem i dobijem crn ekran, i stoji i stoji i stooooooji... posle staaaaaajanja dobijem citavih 3-4 frejma blic, opet crno - crno - crno - blic 2-3 frejma i The End... imao je neko ovo? RESENJE?
napominjem probao sam razne kombinacije drajvera... itd nista nije pomoglo :(
 
Prvo pogledaj postojeci tred o Mass Effectu i koristi malo search pre nego sto postavis pitanje na koje je vec dat odgovor.

Problem u opste nije do tvoje graficke, ni do sistema, problem je do same igre, tacnije do samog izdanja (predpostavljam da vec znas o cemu je rec...). Vise o tome potrazi u LINK
 
Poslednja izmena:
Jel puca, brlja itd - nekome jos Mass Effect u brodu kada se klikne na mapu galaksije? Isto mi radi kao sto je i na 3850-ki - kliknem i dobijem crn ekran, i stoji i stoji i stooooooji... posle staaaaaajanja dobijem citavih 3-4 frejma blic, opet crno - crno - crno - blic 2-3 frejma i The End... imao je neko ovo? RESENJE?
napominjem probao sam razne kombinacije drajvera... itd nista nije pomoglo :(

Sa neta skini Galaxy Map Fix i to ce resiti tvoj problem...To isto se i meni desavalo...
 
fala svima... i btw ... nisam video taj thread uopste... i naravno ne bi pitao da jesam

fala svakako !!!
 
a jel imao neko problem da mu nestaju za asajment bitni npc-ovi?
stajao lik ispred mene, ja sejvovo, ugasio, sutra startujem igru, resume, njega nema! stoji na map-u uzvicnik ali lika nema! ponovo load - dzaba!
neki bezveze quest je u pitanju, treba jos samo da popricam sa nekim c-sec sluzbenikom, ali nervira sto je zabagovao i sto mi u journal-u ostao neresen quest.
...bedak...
 
Nazad
Vrh Dno