Šta je novo?

Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za iPhone

Sam telefon uzme koliko mu treba.
 
Kupih ja onu NEXT masku za 15 Pro iz iStyle, kao pitaka što je. Koristim već dve nedelje pa bih da očistim malo telefon. Ljudi ima li ko ovu masku, a da je uspeo da je skine? Imam utisak da ću polomiti masku ili iskriviti telefon kad krenem da je skidam, i još nisam skinuo.
 
Pokušaj ovom metodom.

 
Kako cistite kozne futrole? Ja ovu gumenu svakih 2-3 dana prebrisem alkoholom ali ne znam koliko bi to stetilo koznoj futroli?
 
Iam original wisteriu za mini 13, i super je maska. Ali se toliko izgulila boja po ivicama da odvratno izgleda. Jel postoji neka fora da se skine boja skroz?
 
Verovatno slicno onim s aliekspresa, retko koje staklo se isplati osim ovog Spigen EZFITa upravo jer jedino ono dolazi sa ramom za namestanje tj lepljenje. Po meni je bas bacanje para davati bilo sta osim 400din za 3kom stakala sa aliexpressa, jer kad tad ce se cuknuti negde i biti zrela za zamenu (mada ruku na srce evo na 12PM i 12 obicnom zastitno sa alija vec 2 godine traje). Mozda je oleofobni premaz bolji na ovom iz iStylea, ili onom preskupom iz autfitersa ili gde vec, ali bukvalno se isplati vise da se da za 10kom 1000din sa alija pa da se menja ako ikad dodje do potrebe ili premaz postane losiji tj grublji/hrapaviji.

Covek se navikne posle par namestenih stakala pa i ne bivaju takav bauk za namestanje, a mehurica mislim da nisam ni imao jos od S4/S5 dana.
 
Najveća mana tih maski je sam silikon. Lepi prašinu na sebe kao magnet.

Nosim treću godinu oficijelnu Apple silikonsku masku i nema joj ravne. Probao sve i svašta, ali se uvijek vraćao na silikon.

Imam u kući jedan telefon sa kineskim silikonom od cca 10€ iz lokalne piljare koji samo izgleda kao ovaj Apple, čim ih uzmeš u ruku vidiš drastičnu razliku. Od gripa, dugmića, ležanja u ruci - nije to ni blizu.

Spigen EZfit najjače staklo ikad. Ravnog mu nema. Postavlja se za 10 sekundi.

Nego trebao bih kakav mount za auto, po mogućnosti sa punjačem i štekanjem na ventilaciju. Imate li nešto preporučiti?
 
Pozdrav svima.
Zelim kupiti neku kvalitetnu silikonsku bounce maskicu do 30€. Dakle zelim da je u stilu UAG, samo ne toliko skupa. Takodjer me zanima kako mogu znati da je na Amazonu zvanicna radnja proizvodjaca kao sto su UAG, Spigen, Ringke, Nilkin i slicni brendovi?
Da li neko ima onu providnu silikonsku za koju se garantuje kako ne zuti? Mislim da je Casetify proizvodjac u pitanju.
Imate li prijedlog za neku kvalitetnu eksternu bateriju, je li Anker dobar izbor?
Usput radi se o iPhone 15 PM. Unaprijed hvala svima na pomoci
 
MIslim da je najvažnije, ako pričamo o original njihovim maskama, da su shvatili da je finewoven totalni promašaj od materijala i povlače ga iz prodaje ili bar nemaju nameru da ga proizvode 😁


Anker je odličan izbor i za punjač i za dodatnu bateriju i za kablove, a na Amazonu je njihova originalna prodavnica i mislim da te čak i sajt preusmerava tamo 😃
 
Pozdrav, da li bih mogao puniti iPhone sa Hoco. / hoco. punjačem ili trebam da kupim originalni 20W Apple Charger ?
 
Ne znam koji je to, ali da li mora original Apple, ne, ne mora sigurno 😃 Mislim da mnogo članova navodi da puni sa Samsungovim punjačem od prethodnih telefona 😃 Svakako gledaj da bude kvalitetnija firma i miran si.
 
Ne znam koji je to, ali da li mora original Apple, ne, ne mora sigurno 😃 Mislim da mnogo članova navodi da puni sa Samsungovim punjačem od prethodnih telefona 😃 Svakako gledaj da bude kvalitetnija firma i miran si.
Piše na Google i drugde da marka/brend hoco. koriste : high quality materials. 🙂
 
To ti pisu svi, nije bas relevantno.
Moj ti je savet da uzmes bilo koji brendirani punjac, ne mora to bas apple da bude kao sto i rece kolega iznad.
 
Uzeo masku preko svedske od RebornDevice

1mm kvalitena i baš robustna

30€

 
Nazad
Vrh Dno