Šta je novo?

Mali quizz

Nedjo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
12.07.2000
Poruke
6,934
Poena
800
Iz koje igre su ovi shotovi
 
I drugi...

Imate pravo samo jednom ;)
da pogadjate
 
i sta je nagrada za onoga ko pogodi ?
 
Breed?
 
raindog je napisao(la):
i sta je nagrada za onoga ko pogodi ?
ZVanicno priznanje o poznavanju 3D grafike i gejming endzina, igrica i tako to!
Max je prokockao svoju sansu!!!
 
Hmm, vrlo nepregledni shotovi, moze biti bilo sta novo, a mozda i staro na nekoj novijoj zbudzenoj grafickoj.
Nemoj da ja sada krenem da vadim shotove iz 198x godine, pa da vidim ko ce to da pogodi... ;)
 
Da nije Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast ili neki Star Wars.
 
Nagrada ce biti jedan CD na kome ce se nalaziti nesto zanimljivo. Sta, jos ce mo da odlucimo!
Znaci nagrada ce biti konkretna!
Mala pomoc: Rec je o OpenGL baziranom 3D endzinu! ;)
 
Nisam ni pogledao slike i znao sam da je u pitanju Doom 3.
Mislim, pogledajte naziv slike.

Pozdrav!

p.s. sad cu pogledam slike da se uverim ;)
 
Sasa je napisao(la):
Nisam ni pogledao slike i znao sam da je u pitanju Doom 3.
Mislim, pogledajte naziv slike.

Pozdrav!

p.s. sad cu pogledam slike da se uverim ;)

Sad cu ja k'o onaj lik iz "milionera": <urokljivi pogled>Da li je to vas konacni odgovor? </urokljivi pogled> :D
 
Pa valjda je logicno slika se zove d3shoot a d3 je skracenica za DOOM 3 plus jedino on moze onako da izgleda.Eto toliko sa moje strane.
 
Nedjo je napisao(la):
ZVanicno priznanje o poznavanju 3D grafike i gejming endzina, igrica i tako to!
Max je prokockao svoju sansu!!!

A tebi bese treba avatar :) ;)
 
Nedjo je napisao(la):
Nagrada ce biti jedan CD na kome ce se nalaziti nesto zanimljivo. Sta, jos ce mo da odlucimo!

Samo da vam kazem da se ne mucite preterano... Dobijate koncert Michael Jacksona, i to u VCD formatu... ;) ;) ;)
 
Re: Re: Re: Mali quizz

radosh je napisao(la):
Stvarno, da nije unreal?
Ne Nije Unreal!
Radosh i stormbringer ne dobijaju CD (na kom nema nikakvog Michael Jacksona)
CCc ajd malo se potrudite, dobar je taj CD, verujte mi!!
 
byMaX je napisao(la):
Samo da vam kazem da se ne mucite preterano... Dobijate koncert Michael Jacksona, i to u VCD formatu... ;) ;) ;)
:D upravo si oterao dosta zainteresovanih da pogadjaju :D
Ma ljudi ovo je nova Civilizacija, a ovo je 3d pogled kroz palatu ;)
 
Venom je napisao(la):
a da nije u pitanju tenebrae quake mod?
JESTE!!!
Cestitamo!!!
A kako si pogodio!?
Inace stvar, bar po shotovima izgleda odlicno! Pzi Perpixrl lightning u mom omiljenom Q1.
Samo da mi se skinu svi modeli, teksture i test map 1_5, pa da pponovo uzivam u svim mapa origiinala i njegovih MP-ova.
Dakle, kviz je zavrsen i Venom je dobo nagradu! Ostaje jos samo da ukratko objasni kako je to skontao, i da mi se javi na PM.
Hvala sto ste ucestvovali! Nije bilo tesko! jel' da?
Ajd sad svi na tenebraeov sajt i na download ove fenomenalne rekonfiguracije starog dobrog kvejka!
 
Zar nije taj mod izašao odavno, ja ga imam barem pola godine? Ili je to neka nova verzija?
 
")
pa ja imam taj tenbre ali ga nisam otvorio bua :)
a znao sam da je to to samo kod mene izgleda ruznije
 
sad cu ja ko sherlok holms :)

pa evo ovako :

1.prvo sam mislio da je half life,ali osvetljenje na ovom frugom shotu ne moze da bude half life
2.odao te je smajli kad si spminjao opengl
3.ona imena shotova su previshe ochigledno dum3,a poshto je tenebrae "inspirisan" novim dumom,pa zvuchi logichno...
4.i na kraju tvoj post je doshao samo nekoliko dana po objavljivanju nove verzije

a sad mi reci shta je na disku,da vidim da li je vredno ove hladnoce :)
 
Kraj nagradne igre

E, pa drugari, ovim postom i zvanicno zatvaram nasu malu nagradnu igru. Kao sto je nadasve poznato i ocigledno nagradu je pokupio Venom, danas, malopre! Zelimo mu da ga CD i njegov sadrzaj dobro sluze i koriste mu u daljem radu na racunari i druzenju sa nama na forumu.
Sve ucesnike ovog kviza, a i ostale clanove foruma pozivamo da se registruju na glavnoj strani sajta i ucestvuju u jos jednoj nagradnoj igri koju organizujemo za vas, ovog puta mnogo vecoj!
Uzdravlje! (D)
 
da,da evo upravo je pokupio ovaj nadasve fenomenalni disk,chiji ce sadrzaj ostati tajna ;-)
 
Nazad
Vrh Dno