Šta je novo?

Mafia?

MAFIJA je bila pravo osvezenje kad se pojavila i od tad do dana danasnjeg nisam igrao nijednu igru sa vecim uzivanjem (mozda Syberia2,ali to je druga prica)!!!!!
 
Jel se desavalo nekom da mu mafia puca? Meni se to desi s vremena na vreme ali posle kad opet udjem u igru ucita. Medjutim dosao sam do dela kad treba da se nadjem s polom kod "warehouse"-a i stignem tamo pise loading i puf nazad u windows. Zna li neko o cemu se radi. Inace igru sam morao da insaliram iz safe moda jer je kod drugog diska zaglavljivala.
 
Imao sam ja ama bas isti problem. :smash: Krene loading, krene par onih crtica i onda sledi windouz destop..

Oladio sam se i nisam trazio dalje resenje problema, a meni su ljudi preporucili da narezem igru od nekog drugog (ili bar cd2), odnosno, posto je i meni zaglavljivala igra prilikom instalacije drugog diska, izgleda da je problem u tome.
Sad sam se ponovo naprzio da je predjem, pa ako uspes da resis problem, javi!! :wave:
 
ima li neko mafiu na cd eovima ja pozaimio pa nikad mi ne vratise
da mi pozajmi
 
Mitronije je napisao(la):
ima li neko mafiu na cd eovima ja pozaimio pa nikad mi ne vratise
da mi pozajmi

Pa da mu ti ne vratis. :d
 
Gox je napisao(la):
Imao sam ja ama bas isti problem. :smash: Krene loading, krene par onih crtica i onda sledi windouz destop..

Oladio sam se i nisam trazio dalje resenje problema, a meni su ljudi preporucili da narezem igru od nekog drugog (ili bar cd2), odnosno, posto je i meni zaglavljivala igra prilikom instalacije drugog diska, izgleda da je problem u tome.
Sad sam se ponovo naprzio da je predjem, pa ako uspes da resis problem, javi!! :wave:

sto se tice instalacije uradis je iz safe moda :) nego meni puca u toku igre. Resio sam problem sto sam mafiu instalirao na oba kompa pa kad zaglavi do sledeceg loada predjem na drugom i onda samo vratim save :D
 
Znaci MAFIA je zakon igra !!! Igrao sam je ranije i presao bi je da nisam igrao na sporetu od kompa koji je blokirao kad stignem do odredjenog dela igrice !!! Inace Mafiju jurim vec 2 meseca jer ocu da je predjem! Jednom sam je nabavio ali 2 cd normalno zajebava... Ako ima neko normalne cd-ove da mi pozajmi samo da ih narezem,iskopiram... i odma mu vracam !!! :)
 
sanel_nbg22 je napisao(la):
sto se tice instalacije uradis je iz safe moda :) nego meni puca u toku igre. Resio sam problem sto sam mafiu instalirao na oba kompa pa kad zaglavi do sledeceg loada predjem na drugom i onda samo vratim save :D

Ma znam za instalaciju... nego je i meni bio problem pucanje u toku igre.. :smash:

Ali dobra ti je ideja... ;)
 
Poslednja izmena:
Najjaca igra napravljena za PC!Presao sam je sigurno 4x.Steta sto ne rade na nastavku!
 
Nazad
Vrh Dno