Šta je novo?

Madjari prave WC3 "ubicu"

wc3 ubica ?
daleko od toga,i ako bude dobar single i ok balans u mp,opet se nece igrati ko wc3..
 
Poslednja izmena:
pa imali pravili smo i mi C&C Generals ubicu, ali je kljucna rec "pravili" :d :D
 
Ma kljucna rec je "ubica" C&C-a, mrtvaka ne mozes ubiti :d
 
ne znam po chemu bi bila ubica wc3? kad se zna da je gameplay taj koji je super u wc3 (naravno kako kome prema ukusima)a kolko znam niko nije proverio kakav je gameplay ove igre... po pitanju grafike stvarno lepo izgleda... al grafika ne chini igru i njenu popularnost (sim serijal, diablo2, warsraft, cs....)
 
G!!! je napisao(la):
ne znam po chemu bi bila ubica wc3? kad se zna da je gameplay taj koji je super u wc3 (naravno kako kome prema ukusima)a kolko znam niko nije proverio kakav je gameplay ove igre... po pitanju grafike stvarno lepo izgleda... al grafika ne chini igru i njenu popularnost (sim serijal, diablo2, warsraft, cs....)
pa to isto sam rekao i ja samo u jednoj liniji ;)
 
Ma Nedjo voli da pravi "skandalozne" natpise bez osnova, vec je pricao o tome, neka novinarska deformacija ili nesto slicno...
 
pa dobro nema bash potrebe za tim na games forumu :) da je u pitanju zuta shtampa (svet:D) onda bi bilo opravdano :)
 
ne postoji igrica koja moze da zezne W3, a sumnjam da ce se ikada napraviti. samo toliko.
poZ :)
 
Nazad
Vrh Dno