Šta je novo?

Madden 2003

ZeeGerman

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
2,390
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D & DeepCool LS720 WH
Matična ploča
Gigabyte AORUS Elite AX ICE AMD B650
RAM
32GB Corsair Vengeance RGB grey DDR5-6000 DIMM CL30
GPU
PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound Spectral White
Storage
Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + 2x500GB old, crap SSDs
Zvuk
on board
PSU
THERMALTAKE Toughpower GF A3 Snow 850W
Kućište
Lian Li O11 Dynamic EVO
Monitor
DELL 27" VA S2722DGM
Miš & tastatura
Redragon M913 & Redragon K569
Ostale periferije
Synology DS 220+
Laptop
DELL Latitude 5410
Tablet
Samsung Galaxy Tab S7+
Mobilni telefon
Honor Magic6 Pro
Pametni uređaji
Usisivač!? Jesam učestvovao u diskusiji, ali baš da koristim tako nešto.... :D
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li je neko igrao ovo? Čuo sam da je mnogo dobro, ali i zahtevno. Interesuje me zahtevnost u poređenju sa NBA 2003, i ako je neko igrao, neka napiše utiske i neke osnovne cake... Zadnji put sam igrao Američki fudbal relativno davno i to neku ne EA verziju, pa sam rešio da nabavim ovo jer mi se baš igra... bla, bla, bla:beat:
Hvala i poz':wave;
 
Igra je mrak:beat:
Najbolja do sada iz serije Madden;) sto je i normalno(svakim danom u svakom pogledu sve vise i vise napredujemo)
Ja je igram sa tastature, desetak dugmica sa levom rukom i kursor desna.
Ako volis NFL nemoj je propustiti, jako je zarazna.
Za vise inormacija poseti www.nfl-yu.info forum
 
Samo da potvrdim ono sto je Mi8lkMan77 rekao, igra je stvarno fantasticna. Za zahtevnost ti mogu reci da na mojoj kofiguraciji (T`Bread 1700 o/c 1.69GHz,GF3 Ti-200,256 DDR)igra tece glatko (oko 40-60 fps) osim u situacijama kada pada sneg (tada broj frejmova drasticno opada ali je igra i dalje igriva). Sve u svemu igra je zahtevnija od NBA 2003.
 
Da, igra je zaista fantastična, ali ne mogu da se snađem sa onim silnim kontrolama, a uz to igra je ultra teška....
 
U startu je teska ali posle odigrane dve sezone savlada se pro nivo i bukvalno mozes pobediti kad hoces.Madden nivo jos nisam probao ali pretpostavljam da je ultra tezak.
 
Ja ti predlazem da odigras prvo MINI-CAMP.
Tu mozes nauciti komande po redu za svaku situaciju i za sve pozicije. Trebas biti uporan. Ja sam igrao i strarije verzije Maddena od 99. Nisam znao ni pravila ni kako se igra al sam vremenom savladao sve glavne caketype;
Sto kaze SnakeEyes odigras par sezona i savladas.

p.s. Uzmi ekipu sa dobrim QB.
ctp;
 
Mi8lkMan77 je napisao(la):
Ja ti predlazem da odigras prvo MINI-CAMP.
Tu mozes nauciti komande po redu za svaku situaciju i za sve pozicije. Trebas biti uporan. Ja sam igrao i strarije verzije Maddena od 99. Nisam znao ni pravila ni kako se igra al sam vremenom savladao sve glavne caketype;
Sto kaze SnakeEyes odigras par sezona i savladas.

p.s. Uzmi ekipu sa dobrim QB.
ctp;


Recimo Oakland Raiders-e ,)
 
Ili mozda Eagles:rocket:
 
Ma SF i Jeff Garsia rulaju!:hump:
 
ZeeGerman je napisao(la):
Ma SF i Jeff Garsia rulaju!:hump:

Bas tako! A i Green Bay sa Favrom je OK. E, da, kod mene radi dobro na Cely566@850, 288RAM i GF2MX.
 
Definitivno Eagles !
I do jaja je fora sa challengom. Ja jednom kako ekstra pametan pogledam replay, vidim da ce da prodje challenge, kad komp kaze "Ne, ne bato... Posle replay nema challenge".
A i ja sam mnogo pametan... :D
Ma igra je zver...
 
Ma

Tampa Bay :hump: odbrana im je jaaaaaaaaaaaka
 
Malo sam se uhodao, ali mi i dalje jedno nije jasno.
Naime. zašto ne mogu da se trejduju igrači na K/P pozicijama?
 
Nazad
Vrh Dno