Šta je novo?

Lost Planet 3

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
Published by: Capcom
Developed by: Spark Unlimited
Genre: Third Person Shooter
Platform: Xbox 360, PlayStation 3, PC
Release Date:
US: 2013
MSRP: TBA
Rating: TBA



Za sad nema nesto mnogo deatalja sem da izlazi 2013 za sve 3 platforme (verovatno na PC sa malim zakasnjenjem :D )
 
Ja sam juce isto ovde postavio istu ovu temu a oni su je prebacili u konzole.Mada ima najava da ce izaci i za PC.
 
Ne znam da li ste primetili ali na ovoj igri rade oni sto su radili Turning Point i Legendary, sto nikako ne uliva poverenje...
 
 
ni prvi ni drugi deo nisu bile neke igre, ukoliko nesto radikalno ne smisle po pitanju gameplaya i price od ovoga moze da se ocekuje, dosadno neinventivno i vec vidjeno...
 
Ovo veze sa vezom nema sa Lost Planet 1 i 2....
 
Ovo veze sa vezom nema sa Lost Planet 1 i 2....

Sa dvojkom i ne treba ama bas nikakvih dodirnih tacaka da ima. Drugi deo Lost Planet-a je najgori nastavak u istoriji video igara. Ovde eto opet su vratili sneg, malo horor atmosfere, Red Faction Armagedon stil lutanja i tako, sve i svasta sklepano ovde
 
Skolski primer bezvezne igre.
 


Izašlo za kutiju, valjda će uskoro i za PC.
 
Cemu kacenje i obavestavanje o izlasku kad je igra krs? :D
 
Možda nekog zanima, na primer tebe :p
 
Bingo. :p Samo da zavrsim Politbiro...
 
4/10 na Eurogamer. Raspad.
 
Na IGN ocena 6. Vidim da dosta njih pljuju igru, al ipak moram sam da se uverim cim zavrsim splinter dik :)
 
Gametrailers review
[video]http://www.gametrailers.com/videos/l3djz8/lost-planet-3-review[/video]
 
Nikad ne treba gledati kometare i ocene 'strucnih sajtova'. U stvarnosti (kada se igra instalira) dobije se pravi utisak koji je cesto totalno suprotan.
Govorim uopsteno, ne vezano za lost planet serijal. Ja nikad ne marim za komentare, ali uopste, vidim trailer i odfuram igru i neretko ispljuvane igre budu trajno sacuvane,
a neke jedva primecene budu igre godine..
 
Igra je za sada ok, medjutim primetio sam neobicnu pojavu da kad startujem igru upali mi se lampica na web kameri kao da je aktivna?? jel se ovo jos nekom desava?
 
Snimaju te japanci :eek:
 
Jel igrao neko verziju na PC-u? U novom SK je dobila finu ocenu i kritike...
 
Ja sam je obrnuo i to mi je lično najbolji lost planet.

Sasvim solidna igra, iako je na momente usporen gejmplej, u smislu da ima dosta praznog hoda dok se krećeš od lokacije do lokacije, pogotovo u mech-rig-u.

Ni kasnija pojava fast travela nije znatno poboljšala taj, kako da ga nazovem, "drag", ali me je priča naterala da ipak dovršim igru.

Jedna od ređih igara u kojima igrač može sasvim fino da se identifikuje i saoseća sa likovima iz same igre.
 
Meni se Lost Planet 2 nije svideo ako se secam dobro zbog kontrola groznih.
Probacu sada jos jednom posle dugo vremena da je odigram ali da pronadjem ako postoji neki fix za misa.
Prvi je bila ekstra igrica. Ludilo.
 
Igra mi se neki Space shooter, ne znam jel bolje ovo ili Alien Rage?
 
Boljei igraj neki od Deadspace delova... NIje los ovaj Lost Planet, al nekako je dosadan... Jedina stvar koja je dobra u igri je glasovna gluma i video poruke izmedju njega i zene, i optimizacija :D
 
Poslednja izmena:
A Alien Rage sam igrao pola sata i obrisao... krastavac nismo svi isti,ako si zaludan probaj, mozda ce ti se svideti :)
 
Nazad
Vrh Dno