Šta je novo?

LG Televizori

Ekipa može li mala pomoć oko odabira? Razmišljam se o C3 48 ili 55 vidim da ima razlika neki Brightness Motion feature na 55, dok na 48 nema, koliko to stvarno znači? Može li neko ko ima C3 da kaže išta po ovom pitanju? Ovo bi mi bio prvi TV, a samim tim i prvi OLED, odlučih da se počastim, ako neko ima drugi neki predlog slobodno može da mi piše u dm da ne zagadjujemo temu :D
Nešto mi je mnogo skupo kod nas u odnosu na cene sa KP, postoji li neki opravdan razlog sem pohlepe? Kako funkcioniše garancija ako se preko KP uzme, tražio sam ovde na temi o garanciji, ali su mi odgovori pomešani pomalo u najmanju ruku pa ne znam šta da mislim više :D
vece je vece, svakako ici na vece! :)
sto se tice garancije, ja se uvek osecam sigurnije kad uzmem u domacoj prodavnici (umesto da se uzdam u jednu osobu koja sutra moze da batali posao).
opet, ako je usteda bas ozbiljna (tipa par stotina evra), razmisli... sam proceni. ako uzimas iz prodavnice, samo prvo pogledaj na LG sajtu ko su ovlasceni distributeri i poruci gde je najjeftinije, online ili fonom (da mozes da vratis ako nesto nije ok, mada je to sa OLED-om redje).
kad uzmes ovako, onda i ako nesto fali tv-u naknadno mozes da nosis direkt u LG servis. i naravno, idealno bi bilo uloviti 5 godina garancije. te akcije su ceste, ako ne i neprestane.
 
Ima servis u NS koji priznaje HU garanciju.
 
2 god garancije su ostvarivi u ovlascenom servisu za televizore iz HU, to nije problem.
 
vece je vece, svakako ici na vece! :)
sto se tice garancije, ja se uvek osecam sigurnije kad uzmem u domacoj prodavnici (umesto da se uzdam u jednu osobu koja sutra moze da batali posao).
opet, ako je usteda bas ozbiljna (tipa par stotina evra), razmisli... sam proceni. ako uzimas iz prodavnice, samo prvo pogledaj na LG sajtu ko su ovlasceni distributeri i poruci gde je najjeftinije, online ili fonom (da mozes da vratis ako nesto nije ok, mada je to sa OLED-om redje).
kad uzmes ovako, onda i ako nesto fali tv-u naknadno mozes da nosis direkt u LG servis. i naravno, idealno bi bilo uloviti 5 godina garancije. te akcije su ceste, ako ne i neprestane.
Pa ono usteda postoji, samo sto je preko kp 3 god max garancija, vise kupaca sam pitao.. Eh sada da li se isplati dati 400e+ vise kod nas i uzeti sa akcijom 2+3god garancije? Tu se vazem poprilicno..

2 god garancije su ostvarivi u ovlascenom servisu za televizore iz HU, to nije problem.
Pretpostavljam da je za dodatnu garanciju onda problem kod nas? tj da je neostvariva kod nas nego da se mora cimati covek od koga smo nabavili pa da on to sredjuje dalje?

Hvala svima na odgovorima ekipa :)
 
Da imam para za to uvek bih kupio kod nas u zvaničnoj radnji , a ako hoćeš da vidiš da li ti paše oku naruči online i 12 dana ga gustiraj a zadnja dva vraćaj i tražiš povraćaj novca , našta imaš pravo po zakonu .
Brzo ćeš videti da li ti leži ili ne tv .
Srećno sa kupovinom
 
Pretpostavljam da je za dodatnu garanciju onda problem kod nas? tj da je neostvariva kod nas nego da se mora cimati covek od koga smo nabavili pa da on to sredjuje dalje?

Mislim da te dodatne godine garancije nisu ostvarive ni tamo, tjst jedino ako LG u HU ima istu promociju. Treba obratiti paznju i na sitna slova, kod nasih pise sta je pokriveno u godinama 3,4,5 i to nije potpuna i obicna garancija..
 
Da imam para za to uvek bih kupio kod nas u zvaničnoj radnji , a ako hoćeš da vidiš da li ti paše oku naruči online i 12 dana ga gustiraj a zadnja dva vraćaj i tražiš povraćaj novca , našta imaš pravo po zakonu .
Brzo ćeš videti da li ti leži ili ne tv .
Srećno sa kupovinom
Nisam znao za ovo! Znači tehnički mogu da ga naručim online i oda datuma stizanja mogu da ga njakam 14dana i ako mi se ne svidi iz bilo kog razloga mogu da ga vratim?


Mislim da te dodatne godine garancije nisu ostvarive ni tamo, tjst jedino ako LG u HU ima istu promociju. Treba obratiti paznju i na sitna slova, kod nasih pise sta je pokriveno u godinama 3,4,5 i to nije potpuna i obicna garancija..
Nasao sam na sajtu preko kog se nabavljaju tamo i ima opcija da se kupi +1/2 god garancije, ali nisam nasao sta to pokrivao kao i kod nas, trazio sam ali bezuspesno, da li neko ima neki link makar do nasih sta je pokriveno u tim dodatnim godinama? jer ako je to neka smejurija onda mi se vise isplati uzeti za mnogo manje para kod madjara i nadati se da ce da potraje haha

zivi bili!
 
Nasao sam na sajtu preko kog se nabavljaju tamo i ima opcija da se kupi +1/2 god garancije, ali nisam nasao sta to pokrivao kao i kod nas, trazio sam ali bezuspesno, da li neko ima neki link makar do nasih sta je pokriveno u tim dodatnim godinama? jer ako je to neka smejurija onda mi se vise isplati uzeti za mnogo manje para kod madjara i nadati se da ce da potraje haha

zivi bili!


Evo imas ovde sitna slova
 

Prilozi

  • Screenshot_20240421_191649_Gallery.jpg
    Screenshot_20240421_191649_Gallery.jpg
    122.1 KB · Pregleda: 73
koji region ste podesili i koje su razlike u odnosu na Srbiju? vidim da Alexa nije dostupna na Srbiji.
 
Ja sam Sloveniju, sve ima sto i Srbija plus AppleTV.
 
Nazad
Vrh Dno