Šta je novo?

Lepi brojevi

To je bila prva numeracija. Nema ga kum vise?
Nema, ne sećam se kako je ostao bez istog, verovatno ga je sa računa prebacio na pripejd pa nije dopunjavao... Ali vidim da je aktivan novi vlasnik na Vajberu ;)
 
Da li je moguće uzeti u Yettelu šestocifreni broj bez UO? I kada taj ugovor bez ugovorne obaveze mogu raskinuti i ne plaćaju se penali zar ne?
 
To je bila prva numeracija. Nema ga kum vise?
Ja moj bas pazim 😎 Krali mi telefon u vojsci, koristili moj broj. Svaki put sam ga gasio i vracao nazad. Vezan sam sentimentalno 😀
Meni su se u ondasnjem Telenoru zalomila bas dva lepa prepaid broja 062/x0y0xy0 i 062/x0y0xyy. Ovaj prvi koristim, ovaj drugi slabije, ponekad se razmisljam da li da ga prodam.
Kada je na Globaltelu mogao da se bira broj, ja sam odabrao 0677/0x0xxx. Njega samo dopunjavam iskljucivo sto je lako pamtljiv, a i njega bih prodao.
Ne znam da li bih to nazvao sentimentalnoscu, ali jednostavno covek u milion prilika daje svoj broj i nekako se veze za njega. Navedene brojeve znam da navedem u po noci.
 
Nope. To dodavanje vodeće 7 je bilo za prepaid brojeve. Inicijalno, prepaid je krenuo sa 6-cifrenim brojevima iz opsega 063/7xxxxx, pa je ubrzo dobio jednu 7 ispred. Napr. broj 063/712345 je postao 063/7712345.

BTW, prva serija brojeva je bila 063/230xxx - službeni brojevi u Mobtelu ;)

Pozdrav
ja i dalje imam 063/23xxxx, evo sad će skoro 30 godina već
A supruga ima 063/28xxxx
Koliko sam mator jbt
 
Moj otac 063 25xxxx bas lako pamtljiv broj.
 
U kojim okolinama/delovima Srbije su se prodavali(šestocifreni brojevi telefona):
063-2?
063-3?
063-4?
063-5?
063-6?
062-2?
062-3?
062-4?
062-5?
062-6?
062-7?
Imao sam 063/22.... I taj broj sam kao postpaid 2001 uzeo u Mobtel poslovnici na NBGD (Danas zgrada Telekoma u Bulevaru umetnosti)
Godinu dana kasnije sam u istoj poslovnici uzeo 063/32...
 
Imam i dalje 063 3xx-xxx
Uzeto u Pančevu u tadašnjem Mobtelu kao prepaid ako dobro pamtim. Bili su u nekoj kući u Cara Dušana, lokal u prizemlju.
Stalno bio red ispred :)
Ne mogu da se setim godine kada sam uzeo, verovatno početak 2000-tih, ali mislim da 062 nije tada postojao.
 
Pozovi pa proveri... ako smes :ROFLMAO:
 
Čovek stvarno prodaje polovne i nove delove za Subaru. Ima ga na nekoliko sajtova sa oglasima.
 
Ako se u mt:s uzima broj na pretplatu bez UO, najmanje se treba koristiti tri meseca pretplata bez ugovorne obaveze, zar ne? Ako bih uzeo broj u Yettel sa pretplatom bez UO, već sledeći mesec mogu raskinuti ugovor, zar ne?
 
Da, u Yettelu posle mesec dana moze da se predje na prepaid sa postpaida. Ne znam za mts da li je tri meseca kao sto kazes.
 
Da, u Yettelu posle mesec dana moze da se predje na prepaid sa postpaida. Ne znam za mts da li je tri meseca kao sto kazes.
Neki su pisali i objavljivali da ako se kod mt:s uzme broj na pretplatu bez UO, da broj treba da bude na pretplati ( najmanje ) 3 meseca i nakon 3 meseca se može raskinuti ugovor ( bez penala / naknade štete pošto je pretplata bez ugovorne obaveze ) .

Zahvaljujem se na odgovoru za pitanje u vezi Yettel .
 
Ja imam jedan extra Globaltel broj sastavljen od dve cifre. Izabrao sam ga odmah cim je bilo dozvoljeno smisljanje broja na njihovom sajtu. Koristio sam ga za internet, nikad nisam zvao sa njega. Nekom bi ta numeracija mozda znacila pa cu probati ovih dana da okacim oglas.

Isto tako, imam jedan Yettel broj koji sam koristio samo za internet, a numeracija sastavljena od tri cifre, a sve u nizu. Videcu i njega da prodam.
 
Nazad
Vrh Dno