Šta je novo?

Kult:Heretic Kingdoms HELP!!!

stefan2

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
446
Poena
620
Ponekad dok igram igru ili kada zelim da sacuvam ili bilo sta da uradim izbacuje me iz igre.Konfiguracija je:AMD Athlon XP 1600+,512 DDR,ATI RAdeon 9200 128 bita.Bojim se da nije zbog graficke,jer ovo nije prvi put da se desava.
 
Potrazi patch, ili novu verziju "onoga", posto nije prvi put da "one" grupe izbace lose "ono" sve u cilju da bi rekle kako su prve to uradile...
 
inache igra je krsh nevidjen... manji je rpg od diabla... to vam valjda dovoljno govori :)
 
Au, dobro je...
Citao sam opis u jutrashnjem :) SK-u, kao vamo-tamo nije loshe...
 
Pa i nije. Ako si ljubitelj Diabla ovo je za tebe.
A meni je bezveze :)
 
Dosao sam do dela gde trebam da razgovaram sa "vlasnikom" one kafane u onom gradu.Kako da ga probudim.Pobio sam sve neprijatelje,ali nista.
Kako dalje???
 
pa bre gameplay ne moze da se poredi sa diablom koji je u ovom sluchaju masterpiece
 
i tu se sva lepota vezana za ovu igru zavrshava :)
 
Ima li jos nekih komentara na ovu igru? Mozda se nekome sleglo. :)
Nabavio bih je.
 
Ja sam povucen tekstom u SK skinuo Demo od 180 MB (!). Ja reko naslednik Diabla (ciji sam veliki fan) , kad ono katastrofa. Kao da su neki amateri pravili igru. Zaista lose. Ni prineti Diablu. Od sada opise igara iz SK uzimam sa dozom sumnje.
 
Istina, taj opis je radio neko "sa strane", posto pamtim imena reviewera u SK-u...
 
Hmmm... uglavnom su veoma objektivni u SK-u a ova igra je dobila dobru ocenu...
 
losa je zaista, barem je tako u DEMO verziji, ali mislim da se DEMO ne razlikuje mnogo od FULL verzije.
 
Poslednja izmena:
Ogi. je napisao(la):
Hmmm... uglavnom su veoma objektivni u SK-u a ova igra je dobila dobru ocenu...
Kazem ti, taj review je radio neki novajlija/honorarni saradnik...
 
Nazad
Vrh Dno