Šta je novo?

Konfiguracija na kredit

Grobar

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2001
Poruke
466
Poena
619
Gde je najpovoljinije uzeti konfiguraciju na kredit?
 
Pa u Jugodati, :D:D:D
Shala naravno.
Pitanje nije lose, mada licno nisam zainteresovan, sada bi to trebalo da bude prilicno povoljnije s obzirom da nema p na promet
 
U poslednje vreme dosta firmi se odlucilo na tako nesto. U principu cene su skuplje nego kada bi se uzimao racunar za kes sto je i logicno. Treba dobro proveriti uslove kreditiranja, ucesce, kamatu i ostale pratece stvari. Uzmi najobicnije oglase i pronacices mnogo firmi koje daju na kredit. Posaljes email i trazis predracun.
 
HAL je napisao(la):
Posaljes email i trazis predracun.

I obavezno, obavezno trazis da ti navedu cene pojedinacnih komponenti, kao i tacne marke a ne kao ati kartica ili nvidia i slicno.
Vecina ti nece odgovoriti tako kako zahtevas.
 
Ma znam ja sve to. Bio sam u Jugodati pa kad sam video kako sole pamet samo sam izasao. Znam da ce vise da kosta ali burazer nema dovoljno kesa, pa moram da nadjem neko resenje.
 
Grobar je napisao(la):
Ma znam ja sve to. Bio sam u Jugodati pa kad sam video kako sole pamet samo sam izasao. Znam da ce vise da kosta ali burazer nema dovoljno kesa, pa moram da nadjem neko resenje.

Po meni je najbolje resenje da podignes neki gotovinski kredit u svojoj banci i onda lepo odes gde god hoces i izaberes sta hoces za kes.Kamata je vise manje ista kod svih.

pozdrav
 
Prijateljica mi radi u MB softu koji daju robu na razne kredite bez poreza ali zbog obima posla su neki dan uzimali porudžbine za mašine koje će isporučiti tek posle 15. januara, tako da ti je najbolje rešenje predloženi gotovinski kredit, pa onda biraš "plati i nosi" firmu.

Poz
 
mishkooo je napisao(la):
Po meni je najbolje resenje da podignes neki gotovinski kredit u svojoj banci i onda lepo odes gde god hoces i izaberes sta hoces za kes.Kamata je vise manje ista kod svih.

pozdrav

Apsolutno, tako sam ja uzeo sony tv od 1900dm:)
 
Hvala vam, najverovatnije će da digne kredit.
pozdrav
 
Vrh Dno