Šta je novo?

Komentar na oglasu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Compadre91

Poštovan
Učlanjen(a)
30.11.2020
Poruke
486
Poena
95
Pozdrav, hteo bih da zamolim nekog od moderatora za pomoć, ne mogu vise da postavim pitanje, odnosno ostavim komentar na oglas koji sam video. Pise da nemam dovoljno privilegija za to. A mogao sam to ranije. Iskreno ne znam od kad je taj problem sa mojim nalogom, tek sam danas video.

Hvala unapred!
 
Mozes ostavljati komentare samo na svoj oglas, ne na tudji
 
Ovde to nikad nije moglo, na nekim drugim forumima vrlo moguce.
 
Zamišljam na šta bi to ličilo...😵‍💫
 
Koliko je meni poznato, to nikada nije bilo moguće na ovom forumu. I ne samo to. Ograničen je i broj sopstvenih reply-a na sopstveni oglas.
 
Pa postavi pitanje privatnom porukom.
 
Hvala ljudi na odgovorima, ja sam nesto istripovao da je moglo da se napise nesto ispod oglasa.
 
Nikada nisu mogli da se komentarišu oglasi (potpuno je jasno da bi nastao haos u tom slučaju), ali je, prilikom prelaska na XenForo, nekoliko meseci bilo moguće ''udariti reakciju'' na oglas.
 
Hteo bih i ja da postavim pitanje vezano za postovanje poruka . Kada nekom odgovoris ili okacis novi post, nekad registruje kao post a nekad ne, pa se broj ukupnih postova na profilu ne povecava uvek. Jel neko primetio ovako nesto ili je to normalno? Hvala
 
Više puta objašnjeno. Poruke u nekim podforumima npr. Clubbing se ne broje.
 
cisto da neko ne ispamuje milion poruka u zanimljive slike recimo i onda stavi oglas da nesto prodaje posle mesec dana na forumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno