Šta je novo?

koji sajt...?

ctebah

Čuven
Učlanjen(a)
14.05.2002
Poruke
235
Poena
619
dajte neki sajt gde mogu da se nadju opisi igara i njihove ocene, ali ne bilo koji sajt vec neki koji realno opisuje(a ne da ishavle neku igru jer imaju dil sa proizvodjacem a ona sranje, samo bacim pare)! ako moze neki domaci, a moze i strani!

hvala!
 
ctebah je napisao(la):
dajte neki sajt gde mogu da se nadju opisi igara i njihove ocene, ali ne bilo koji sajt vec neki koji realno opisuje(a ne da ishavle neku igru jer imaju dil sa proizvodjacem a ona sranje, samo bacim pare)! ako moze neki domaci, a moze i strani!

hvala!

Veruj mi, nisi ni svestan sta znaci bacati pare na igre... :D
 
Re: Sajt

DayWalker je napisao(la):
www.kompjuterskeigre.com

Prilicno dobri opisi. Realni!

Dobri su ali se meni "papirna" verzija mnogo vise svidjala.
 
Zavisi sta te interesuje, konkretno kakve igre. To stoga sto su obicno najbolji igracki sajtovi oni koji su specijalizovani za odredjenu vrstu igara. Oni "generalni" su obicno povsni i sturi u opisima i ocenjivanju.

Ja licno pratim samo voznje i donekle simulacije letenja, jer jedino to igram, pa ako te to interesuje reci...za druge vrste ce se vec naci neko "prosveceniji"...

Ova tema ce zaista biti sve aktuelnija s obzirom na pocetni "uspeh" zapocete borbe protiv piraterije. Baciti 150din za losu igru i nije bilo tako strasno, ali ako budemo, s vremenom, morali da predjemo na kupovanje originala, greska pri kupovini ce biti vec malo dramaticnija stvar. A kada ce nam internet biti dovoljno dobar da mozemo 'ladno da skidamo demo-e je jos veca mislena imenica...
 
nIce Cream je napisao(la):
...



Veruj mi, nisi ni svestan sta znaci bacati pare na igre... :D

osvestio sam se kad sam bacio pare na enclave :( tri diska po 150din :(

toliko su je ishvalili u cd klubu da to nije normalno, cak su je uporedili sa jednom mojom omiljenom igrom(blade of darknes)! Puko sam od muke!
 
drapin je napisao(la):
Zavisi sta te interesuje, konkretno kakve igre. ...

igram sve sto vredi, nisam probirljiv, najvise volim RPG, moze i FPS(al ne tipa quake ili unreal turnament vec nesto tipa half-life, red faction 1, undying. nesto gde moras malo vise da mozgas i sa malo vise avanturistickog duha)
 
Nazad
Vrh Dno