Šta je novo?

Koji je vas cilj u igrama?

SuperStarr

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.07.2002
Poruke
9,433
Poena
1,025
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD X4 @ 3,5Ghz
Matična ploča
GA-990FXA-UD3
RAM
32Gb DDR3 @ 1666Mhz
GPU
Strix RX480 8Gb
Storage
256Gb 850Pro + couple of AliExpress SSD's
Zvuk
Creative
PSU
Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
Kućište
Alexander Weiss (glass front + glass side)
Monitor
AOC 32" IPS
Miš & tastatura
G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
Mobilni telefon
Moto G9 Plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Kakvo pitanje! Kutijo, ti si genije! :) Baš bih voleo da sam dao odgovor u vreme kada je pokrenut ovaj topic, da vidim sad (posle 3 god.) odgovor...
Ajde sada i ja da iznesem neko moje mišljenje.
Na pitanje "Koji je vaš cilj u igrama?" jednostavno nemam pravi odgovor. Neke igram čisto zbog pražnjenja cache-a, što neko reče, to su uglavnom simulacije vožnje & simulacije fudbala. S` druge strane, neke su u stanju da mi "pojedu" sav cache ( :d ), da provedem po pola dana pa čak i ceo, prespavam, i sutra, kad` se probudim, nastavim igrajući! :zgran:
Retke su igre koje me ovoliko "privlače" ali ih svakako ima u dovoljnom broju. Najčešće su u pitanju strategije (Civ3, Warcraft 3), RPG (Diablo II) i menadžerske / upravljačke simulacije (Footbal Manager 2005, Sim City...) i to tim redosladom...

edit: da ne bude zabune, kolega je naishao na thread iz 2002. Sad je tema nova, i ostavite pokojnike na miru, plz...
 
Poslednja izmena od urednika:
Zadovoljstvo!!!
 
Najveca fora mi je kad u nekoj igri mogu sebe da napravim (i nabudzim :D ) pa da onda razbijam sve redom (CM 01-02, FIFA 2005, NBA...). To mi pricinjava najvece zadovoljstvo kad su igre u pitanju.

Inace, ja sam najbolji strelac u istoriji NBA lige, postigao sam najvise golova za Celzi, Milan i Real u FIFI a o menadzeru da ne pricam, sad sam u nekoj 2012. godini, ja imam 26 god i mnooogo dobrih sezona kao najbolji strelac Italije i Evrope :D
 
pa da zavrsim igru tj da vidim kraj onda da vidimkakve ambijente su napravili koliko je realno po nekom mom misljenju i tako
 
Ah, pa zavisi koja je igra u pitanju. Fps su tu da bih se uglavnom izivljavao, avanture - da bih je zavrsio i aktivirao koju celiju u mozgu, ;) a neprevazidjeni Diablo2 LoD je tu da bih maximalno nabudzio svog barbarian-a i stigao do 99 nivoa (za to treba jos da nadjem neka oruzja koja ce mi olaksati posao). Trenutno sam lev.92, al s obzirom da potreban experience za prelazak na sledeci nivo exponencijalno raste, mislim da cu do 99 nivoa stici tamo negde kad budem dobio drugog unuka. :)
 
SuperStarr je napisao(la):
Kakvo pitanje! Kutijo, ti si genije! :) Baš bih voleo da sam dao odgovor u vreme kada je pokrenut ovaj topic, da vidim sad (posle 3 god.) odgovor...
Ajde sada i ja da iznesem neko moje mišljenje.
Na pitanje "Koji je vaš cilj u igrama?" jednostavno nemam pravi odgovor. Neke igram čisto zbog pražnjenja cache-a, što neko reče, to su uglavnom simulacije vožnje & simulacije fudbala. S` druge strane, neke su u stanju da mi "pojedu" sav cache ( :d ), da provedem po pola dana pa čak i ceo, prespavam, i sutra, kad` se probudim, nastavim igrajući! :zgran:
Retke su igre koje me ovoliko "privlače" ali ih svakako ima u dovoljnom broju. Najčešće su u pitanju strategije (Civ3, Warcraft 3), RPG (Diablo II) i menadžerske / upravljačke simulacije (Footbal Manager 2005, Sim City...) i to tim redosladom...

edit: da ne bude zabune, kolega je naishao na thread iz 2002. Sad je tema nova, i ostavite pokojnike na miru, plz...


Da znas da sam se skoro zapitao isto! :)
Mnogo glupo pitanje...tako da sledi i glup odgovor :)...
Cilj nemam....jednostavno zadovostvo!
Da ne ponavljam isto sto si vec spomenuo...jedino od igara koja me drzi je Football Manager 2005....jer on nema kraj!!!! :)
Aj srecna nova! :)
 
takodje zavisi od igre do igre
proshlo je vreme kad su me singleplayer igre odusevljavale,i sad iste prelazim samo zato da bih video shta ce se desiti kasnije, ili ih jednostavno batalim
 
Kao i u poslu. Da privedem igru kraju, vidim happy-end i da uzivam u njojzi ( igri ) , kao sto sam zaista uzivao u Pop Sot ( Prince - sand of time ) , Prince WW, Beyond good&evil, HL2 itd...........
 
Kada nesto zapocnem onda volim to da uradim perfektno i do kraja ....
Sve sto radim , ili uradim kako treba (i vrlo temeljno)
ili odmah batalim.Ista stvar i sa igrama , uzmem , probam , pa ako
se u startu navucem ....... gotovo ......
Mogu reci da imam neku vrstu zavisnosti , pa je moj cilj kada pocnem
neku igru da postignem neku satisfakciju da je i zavrsim ...... neki dobar
osecaj.
U multiplay igrama , naravno da budem najbolji ili medju najboljima ,
A za sve igre vazi da malo odmorim mozak ,i da se dobro zabavim.
FPS i voznje , pored svega gore navedenog , malo mi razdrmaju
reflekse .....
 
Ja kad hoću da pronađem svoj duševni mir odigram par sati(dana) Diabla LoD. Otprilike je slična situacija kao i kod usera Diablo, s tom razlikom što ja ne budžim samo barbariana, nego sve, i najčešće igram u mreži (sa ženom) :d
Dogurao sam do nivoia 53-56 i napredujem.
Drugo ništa ne igram uglavnom jer nemam vremena.
 
Hmm cilj u igrama.. da budem bolji od "komsije"...... (naravno zato ne igram ni jednu sp igru)
 
Diablo je napisao(la):
Ah, pa zavisi koja je igra u pitanju. Fps su tu da bih se uglavnom izivljavao, avanture - da bih je zavrsio i aktivirao koju celiju u mozgu, ;) a neprevazidjeni Diablo2 LoD je tu da bih maximalno nabudzio svog barbarian-a i stigao do 99 nivoa (za to treba jos da nadjem neka oruzja koja ce mi olaksati posao). Trenutno sam lev.92, al s obzirom da potreban experience za prelazak na sledeci nivo exponencijalno raste, mislim da cu do 99 nivoa stici tamo negde kad budem dobio drugog unuka. :)
Statistika je potvrdila da bi presao sa 98 na 99 level moras ubiti Hell Baal-a negde oko 3000 puta, pa ti sad gledaj.
P.S.
Imam druga koji igra na BNetu (elite player) pa ako hocete da se nadjete kontaktiraj ga na [email protected] (mozes i na MSN).
 
@Preacher:
:) Thanx! Prvo da nabavim original igru, pa onda ide BattleNet! Ovaj moj je single player samo.
 
Preacher je napisao(la):
Statistika je potvrdila da bi presao sa 98 na 99 level moras ubiti Hell Baal-a negde oko 3000 puta, pa ti sad gledaj.

pa još ako te jednom ubiju u tih 3000 poduhvata, onda možeš slobodno da odigraš još 3000 puta da nadoknadiš izgubljene poene :S:

@Diablo: bojim se da nećeš stići do 99 levela do drugog unuka, već će drugi unuk tvog drugog unuka... možda :d
 
Diablo je napisao(la):
@Preacher:
:) Thanx! Prvo da nabavim original igru, pa onda ide BattleNet! Ovaj moj je single player samo.
Ja sam kupio D2 i LOD orginale i svaki platio po 800 din sto stvarno nije mnogo.
Zastupnik se nalazi u Zemunu Cara Dusana negde izmedju brojeva 39-27 (pre pocetka spustanja sa desne strane ako ides prema BG, ima neka tabla DVD...).
 
Moj cilj je naravno zadovoljsto, i dosta volim da vidim realnost bez obzira koliko to igru cinilo teskom. A naravno da mi je i cilj da je zavrsim. Onu koje se latim tesko da ne predjem.
 
Preacher je napisao(la):
Ja sam kupio D2 i LOD orginale i svaki platio po 800 din sto stvarno nije mnogo.
Zastupnik se nalazi u Zemunu Cara Dusana negde izmedju brojeva 39-27 (pre pocetka spustanja sa desne strane ako ides prema BG, ima neka tabla DVD...).
Vredna informacija, pazarim čim stignem do Zemuna.
 
hm ja imam problem ...
...
..
obicno ni jednu igru ne zavrshim do kraja ...
:)
 
SuperStarr je napisao(la):
Neke igram čisto zbog pražnjenja cache-a, ... S` druge strane, neke su u stanju da mi "pojedu" sav cache ( :d ), da provedem po pola dana pa čak i ceo, prespavam, i sutra, kad` se probudim, nastavim igrajući! :zgran: ....

You need to unplug yourself man! Probaj ovo :bottle:
 
Kad pocnem da igram neku igru ....posle nekog vremena jedva cekam da joj vidim kraj....;)
Poz...
 
Cilj........ubijanje vremena (kada nemam sta drugo korisno da radim)
 
cilj.... da vidim na kraju ko je odgovoran za koje propuste u igri i ondak mu napisem preteci e-mail, tipa: "zbog one gluposti si mi uzeo par godina zivota...... kada te budem sreo....blah....blah....blah..." :d

ahhhhhhhhh....da, definitivno dusevno blagostanje kada zavrsim igru ;)
 
Originally Posted by Preacher
Ja sam kupio D2 i LOD orginale i svaki platio po 800 din sto stvarno nije mnogo.
Zastupnik se nalazi u Zemunu Cara Dusana negde izmedju brojeva 39-27 (pre pocetka spustanja sa desne strane ako ides prema BG, ima neka tabla DVD...).

Da nemas mozda broj telefona ili njihovu web adresu, posto sam i ja veoma zainteresovan za D2 Battle Net, igram kuci D2 sa sestrom u lanu, ponekad neki ortaci donesu kompove pa svi zajedno se borimo :D
Cilj u igrama mi je da je predjem i to je cisto zadovoljstvo, ali d2 mogu da igram stalno iz pocetka i nikad me nece smoriti :D
 
Preacher je napisao(la):
Statistika je potvrdila da bi presao sa 98 na 99 level moras ubiti Hell Baal-a negde oko 3000 puta, pa ti sad gledaj.
Sta? Samo toliko? :) Pa to je samo mesec dana igranja samo uslovom da ga rokas 100x dnevno. ;) Dobro sad... u ovom momentu bi to bilo mnogo teze s obzirom na to da nisam jos pronasao neke elite unique iteme na koje sam odavno bacio oko. Sve ce biti lakse kad ih budem nasao.
dogriz je napisao(la):
pa još ako te jednom ubiju u tih 3000 poduhvata, onda možeš slobodno da odigraš još 3000 puta da nadoknadiš izgubljene poene
Eh sad... pa posle svakog kill-a uradis Ctrl+Esc i bekapujes Save Game! :) Ako pogines vratis prethodnu poziciju, zasuces rukave, opet posetis Baal-a i @#$)&%#$&
Ma nije on toliko opasan. Mene nerviraju vise ona stvorenja koja moras da pobijes da bi uopste mogao da prodjes kroz portal za Baal-a.

Stvarno, javite ako se setite firme iz Zemuna ili broja telefona. Blizu sam pa mi odgovara.

Pozdrav!
 
Diablo je napisao(la):
Sta? Samo toliko? :) Pa to je samo mesec dana igranja samo uslovom da ga rokas 100x dnevno. ;) Dobro sad... u ovom momentu bi to bilo mnogo teze s obzirom na to da nisam jos pronasao neke elite unique iteme na koje sam odavno bacio oko. Sve ce biti lakse kad ih budem nasao.

Eh sad... pa posle svakog kill-a uradis Ctrl+Esc i bekapujes Save Game! :) Ako pogines vratis prethodnu poziciju, zasuces rukave, opet posetis Baal-a i @#$)&%#$&
Ma nije on toliko opasan. Mene nerviraju vise ona stvorenja koja moras da pobijes da bi uopste mogao da prodjes kroz portal za Baal-a.

Stvarno, javite ako se setite firme iz Zemuna ili broja telefona. Blizu sam pa mi odgovara.

Pozdrav!

hmmm .... jedna Napomena:

-Na Bnet nema backup-a
-ovih 3000 je kad igras players 8 (sto nije uvek slucaj na Bnetu)
-Prilikom ubistva nesmes biti u party-u vec ti moras da izvrsis ubistvo. Sto je veoma tesko. U slucaju party onda se deli exp.
-u singl playeru se ukljucuje osam igraca na enter /players8 (ili koji kod hoces broj igraca od 1 do 8)
-sve informacije na [email protected] (messenger also)
-potrazicu telefon firme

Level 95 paladin na Bnetu Europe Ladder: RadovanKaradzic (evo Karadze na Bnetu :d ) - PvP only
P.S.
Ovo je bilo iz pera mog ortaka Elite Player-a. :D :) koji se za ovaj poseban trenutak skinuo sa rpg foruma...
 
Preacher je napisao(la):
hmmm .... jedna Napomena:

-Na Bnet nema backup-a
-ovih 3000 je kad igras players 8 (sto nije uvek slucaj na Bnetu)
...
-potrazicu telefon firme
Mislio sam da govoris o single player-u, al ne na BNet-u! Hvala za telefon ako nadjes!!! :)
Preacher je napisao(la):
Level 95 paladin na Bnetu Europe Ladder: RadovanKaradzic (evo Karadze na Bnetu :d ) - PvP only
:laugh:
 
Igre se igraju radi zabave, a cilj je da se zavrse tj,ako igra ima dobru pricu ili neki drugi element da se dovede do kraja.
 
Sad sam pazario Diablo2 + LOD originale u Platou za 2x 1133din (ocekivao sam da svaki bude ispod 1000din, al to je valjda zbog pdv-a!?). Ne znam samo zasto LOD na 1CD kosta isto koliko i D2 na 3CD-a!? Mislim da sam pokupio poslednja 2 komada. Prethodno sam negde u Knezu nasao samo D2 bez LOD-a, iako su imali mnooogo veci izbor igara nego u Platou. Sad jos samo da uzmem godisnji odmor, pa da krenem od nule na BNet-u. :D
 
Nazad
Vrh Dno