Šta je novo?

Koji je najbolji bilijar?

Laza

Čuven
Učlanjen(a)
05.09.2001
Poruke
4,635
Poena
765
Pre par godina sam igrao fenomenalni Jimmy White's cueball ali sam ga u medjuvremenu izgubio. Nadam se da su se u medjuvremenu pojavili neki kvalitetni naslovi. Igrao sam neki Cool Pool (ocaj) i jedan od najnovijih World Championship Snooker (takodje ocajan, cak ni graficki se ne moze pribliziti Jimmy White-ovom). Gledao sam na internetu i neki Pool Paradise, po izgledu dosta podseca na Jimmy White's cueball, ali mi se ne dopada bas grafika, mislim da moze to mnogo bolje!?

Imete li neku preporuku?
 
Probaj Virtual Pool, mislim da nije los.
 
yahoo pool :)
 
Iskreno ja jos nisam odigrao dobar bilijar. Nijedan od mnogih koje sam igrao ne hvata felsheve kako treba, odn. hvata samo od prve martinele a posle nikom nista, a da ne pominjem felsh koji se prenosi sa kugle na kuglu itd...
 
Једно питање за овај снукер описан у новом свету компјутера :S: :eyebrows: : како фелширати белу куглу ( нон-стоп ми упада у рупу заједно са куглом коју убацим :wall: )?
 
virtual pool hvata felseve sa kugle na kuglu,ja igram vpool3 i zadovoljan sam fizikom,protivnici su problem jer su bozanski precizni...tako da je mnogo tesko dobiti ih bez hendikepa...izvodjenje udaraca je lako...u svakom slucaju nije potrebno nista bolje od ovoga.
 
Nazad
Vrh Dno