Šta je novo?

Koje igrice za MP?!

bany

Cenjen
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruke
62
Poena
159
Posle niz godina resih malo da se vratim u ove vode, ali mi treba neka igrica koja moze da se igra preko interneta, nekada smo ja i ortaci igrali Vietcong preko neta, e sada nam treba nesto slicno, da ima pucanja ko u prici.Mene sada zanima par naslova popularnijih na ovu temu, tipa....ReinbowSix, ali koji da podrzava MP?I kako da znam da li igrica podrzava MP, ne bi da porucim igricu pa da ne mogu da igram...i da, gde ima siri izbor igrica za kupovinu preko neta?
Mozda je sve ovo malo suludo pitano ali prosto sam ispao iz ove price igranja.
Hvala svima unapred!!!
Da dodam, trazio sam po netu SniperGhostWorrior ali te igrice nema nigde da se poruce, sada znate sta mi odprilike treba
 
Poslednja izmena:
Call of Duty za arkadno pucanje, Battlefield za taktičko timsko pucanje sa vozilima i Team Fortress 2 za čistu (besplatnu) zabavu... mislim da nema šta dalje da tražiš na PC FPS sceni
 
A kazi mi sada bas vidim na netu da se Sniper Ghost Warrior moze igrati u MP. a to nam je omiljena igrica, da li to moze da se poruci kod nas.Hvala ti puno na savetu, ako nenadjem sniper uzecu nesto od ponudjenog, i hvala na brzom odgovoru
 
najširi mogući izbor imaš na store.steampowered.com a Sniper Ghost Warrior je upravo na popustu i košta 6 eura
 
Trenutno su Battlefield 3 i Modern Warfare 3 najpopularnije MP igre...Kakav sniper ghost wariror ? :p
 
Dobar je Sniper nezezaj bre :) popalili smo se ko deca, nego str4jo kako bre da porucim preko ovog sajta, to nije u Srbiji koliko vidim
 
O ukusima ne treba raspravljati..

Ipak, mislim da bi pre odluke trebao bar da pogledas par snimaka gameplay-a, moze da bude korisno obzirom da nisi u toku.
 
Naravno, nema sumnje da sam ovde dobio odgovor na moje pitanje na najbolji i najbrzi moguci nacin, na snipera pucam zato sto to najvise drugaru treba a i meni se svidja, pa probacemo dve-tri igrice
 
Nazad
Vrh Dno