Šta je novo?

Koja je ovo igra

Floumaster

Cenjen
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
211
Poena
169
Chuo sam za igru ali ne znam koja je a svidelo mi se shta sam chuo pa bih da igram. ali mi treba vasha pomoc. Naime neko je sadashnje doba i igrach je vojnik, igra se iz prvog lica. Na pochetku se odabere tip vojnika i onda se taj tip unapredjuje kroz igru.

Unapred hvala :d
 
lol
 
ako imas i pusku mislim da znam koja je :)
 
ako imas i pusku mislim da znam koja je :)

Xxaxaxa a bas to .. Realno moze biti bilo koja FPS Od cod-a pa nadlje.. JEL igrica po bilo cemu specificna ? ako nije igraj kanter otprilike je to to sto si opisao .. pucas i ubijas i imas puske kao kod nas u srbiji .. :p
 
birash da li cesh da vodish snajperisku, pushkomitraljezca, vojnika sa nekom univerzalnom pushkom i tako to i onda kroz igru njega unapredjujesh
 
Moraces da das malo vise podataka, ima poprilican broj takvih igara.
 
Operation Flashpoint: Red River. Tu se birala klasa i bilo je budzenje karakteristika vojnika i otljucavanje dodataka. Ne secam se da li je bilo toga i u OFP: Dragon Rising.
 
Poslednja izmena:
meni drugar linkovao post da proctaim ^^
 
1) lol :D
2) Takvih imas pa jedno 30 igrica minimum :D Daj vise detalja,iz koje godine,kakva je grafika,okruzenje itd
 
Poslednja izmena:
Pa nabrojte mu svih 30,pa neka vidi koja je od tih ona koju trazi... :)
 
Nešto kao iz mog avatara? lol
 
Igra bi trebalo da je novijeg datuma (ova ili proshla godina),
Bad Company 2 nije
 
Brate, da li ti nas zahebavas ovde? Lepo ti pisu ljudi da opises igru, da das vise detalja, a ti samo zapeo za BC 2.
 
Preterujete, siguran sam da nema 30 igara da odgovaraju opisu. Zapravo broj takvih igara je verovatno mnogo manji a evo sad imamo i info da je novijeg datuma, mislim da je Panzer Meyer iznad dao odgovor.

evo linka na wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Flashpoint:_Red_River

i iz opisa:
"The player will be able to choose between four classes of Marines to play as, rifleman, grenadier, scout and automatic rifleman, each with their own weapons and abilities.[3] The player will gain experience during gameplay, which can be used to unlock guns, attachments and perks."

Ja ne znam nijednu drugu single player igru da se bira klasa na početku a da odgovara ostatku opisa.
 
Brate, da li ti nas zahebavas ovde? Lepo ti pisu ljudi da opises igru, da das vise detalja, a ti samo zapeo za BC 2.

Pa jel ti mislis da on zna sta trazi?

@Floumaster

A da ti lepo odes na Google i potrazis FPS Shooters i kada ti izlista poveci broj naslova onda lepo odes na Youtube i pogledas malo vise filmica i uz malo srece naces igru koju trazis. A da bi ti ovde neko pomogao moras da das ljudima malo vise informacija od ovih koje si sada dao.
 
Mene podseti na Tom Clancy's Ghost Recon? Ovo je kao loto:)
 
^^E ovaj post je za LOL. Mislim cemu tolika frustracija, koga briga sto se ljudi malo zezaju?

A vidim dao si listu svih fps-a ikada... da vidim dal ce da se snadje.

Inace i ja mislim da je OF: Red River u pitanju
 
Nazad
Vrh Dno