Šta je novo?

Kingpin 2?!

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,963
Poena
680
Procitao sam na netu da se pravi drugi nastavak ove strawwa gangsta igrice.Uff kako sam uzivao u prvom delu, drugi sigurno nece izneveriti.
 
Ne znam kako ovo da ti kazem ali meni se Kingpin nije narocito dopao... Bio je nekako prljav i nasilan. OK, sve igre su nasilne danas, ali kingpin moze da ucini igraca da se oseca kao poslednja stoka na ovom svetu... Sve je to nekako ispod nivoa...
 
byMaX je napisao(la):
Ne znam kako ovo da ti kazem ali meni se Kingpin nije narocito dopao... Bio je nekako prljav i nasilan. OK, sve igre su nasilne danas, ali kingpin moze da ucini igraca da se oseca kao poslednja stoka na ovom svetu... Sve je to nekako ispod nivoa...


Ni meni se ne dopada to nasilje u igrama :D Sve je nekako degutantno ;)
P.S. meni se Kingpin svideo ali ne preterano. Video sam u PC Gameru da se sprema nastavak ali ne znaju kada ce...
 
Igra je neverovatno nasilna ali je po meni odlicna.Uz igru sam naucio najgore psovke u engleskom jeziku.:D
 
Naravno o ukusima ne vredi raspravljati - ali vi nemate pojma ;) :D
Meni je bash cool igra, u gangsta-rap fazonu, i jedva cekam nastavak.
 
KO? GDE? KADA?............aaaaaAAAAAAAAAAAAA.......jos ako bude opet CypressHill, cant' wait!
 
E, igrica je vrhunska. Crkavao sam od smeha kad chujem pojedine psovke, a od tada kada se chudim kazem "what a f*ck?" :)
Jedna od retkih FPS igrica u kojoj su programeri uspeli da docharaju ambijent u potpunosti (a ne kao Wolf3D gde shvabe prichaju na engleskom a glavni lik je mutav...)
 
3MaJ je napisao(la):
E, igrica je vrhunska. Crkavao sam od smeha kad chujem pojedine psovke, a od tada kada se chudim kazem "what a f*ck?" :)
Jedna od retkih FPS igrica u kojoj su programeri uspeli da docharaju ambijent u potpunosti (a ne kao Wolf3D gde shvabe prichaju na engleskom a glavni lik je mutav...)

O tome vam ja pricam... muzika, psovke i gang fazon je ono sto ovu igru cini jednom od boljih.Zaboravih da je uvrstim medju moje kandidate za najbolji igru ikada :(
 
Nazad
Vrh Dno