Šta je novo?

King Kong - igra li neko ?!

bgmarko

Slavan
Učlanjen(a)
29.04.2005
Poruke
106
Poena
319
Procitao sam review u svetu kompjutera gde nahvalise ovu igru ali imam problem sa istom komp se kuca bez pravila radi po 20 min pa stane imam neku CD verziju video sam da postoji i DVD verzija pa me zanima koju verziju imate i da li i vama pravi iste probleme

Pozdrav
 
imam je ja na dvd-u ali jos uvek nisam imao vremena da je instaliram, ajde instaliracu je pa cu ti javiti

pozz
 
Nije vredna neke velike ocena,ali je zabavna i zanimljiva posebno kad je onaj kamerman non-stop uz tebe i snima sva extremna dogadjanja.
 
Meni licno se igra svidela jer imas non-stop utisak da si akciji (filmu).Posebno bih istakao atmosferu.Ako nista drugo,vredi jer je i sam P.Jackson sudelovao u razvijanju igre uporedo sa filmom,pa otuda verovatno ta atmosfericnost.
 
Koliko sam ukapirao iz postova DVD verzija ne pravi pobleme, aj nabacu DVD verziju pa cu probati, fala

Pozdrav
 
Ja je imam na DVD-u i odlicno je radila. Niej se yakucala nikada. Ali, po meni,
igra i nije neka.
 
Izvinite sto dizem thread iz naftalina, ali imam problem sa igrom. Non stop mi se kamera vrti oko ose i gleda gore kao da non stop forsiram da mis ide ulevo. Kada misem cimnem desno malo se pomerim pa ponovo ulevo nastavi da kruzi, samo od sebe.
 
Resio sam problem. Samo je trebalo da iskljucim svoj usb gamepad.
 
Nazad
Vrh Dno