Šta je novo?

[Kickstarter] GRIP

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720
GRIP @ Kickstarter



Dobri, stari Rollcage :)

Valjda ce skupiti željenu sumu. Rekao bih da će svejedno napraviti igru.
 
Poslednja izmena:
Ou jea!!! I dalje mi nije jasno zasto ne prave vise tih igara... Takodje bih voleo da cepam novi Twisted Metal ili Rogue trip :D
 
Pa imaš Twisted Metal za PS3 izašao pre 2-3 godine. :)
 
Tacno tako. Ovo ostalo nije izlazilo, niti ce. Mislim da Sony drzi prava na sve te igre (nisam siguran za Rogue Trip). Glavni razlog zasto se ovo ne zove Rollcage 3 jeste Sony tj. Rollcage je njihov brend kao i Twisted Metal i Wipeout. Twisted Metal je izasao jer je Jaffe uspeo nesto da sredi sa glavonjama da mu dozvole da izda novi TM a Wipeout, Rollage i Rogue Trip cemo videti samo ako Sony proceni da je pravo vreme i da postoji potraznja na trzistu.

Mogu oni odozdole da se seku na Sony koliko hoce, ali cak ni oni ne mogu da pobiju cinjenicu da je Sony unistio Psygnosis i to na gori nacin nego sto je EA to radio sa Origin-om i svim ostalima.

Nego, zar nismo vec imali ovu temu? Nesto mi govori da je Kellhus otvorio i da je nestala sa nekim od njegovih mnogobrojnih naloga.
 
PC, ocu za PC :-D
 
Nijedna od igara koje si spomenuo nece izaci za PC. Mogu samo izadji "spiritualni" naslednici kao sto je GRIP.
 
Nazad
Vrh Dno