Šta je novo?

Kazu da je Kreed izasao u Rusiji...

xvoodoo je napisao(la):
fat da fak iz kreeg? :confused:

Kreed je FPS koji nam dolazi iz Rusije. Slike iz igre mozes da pogledas na zvanicnom sajtu igre www.kreed3d.com ili na www.gamershell.com .
 
Zar nije Kreed svemirska pucacina nalik na Freespace ?
 
OptiPlex je napisao(la):
Zar nije Kreed svemirska pucacina nalik na Freespace ?

Kreed je FPS cija se radnja odvija negde u svemiru, tacnije na nekom groblju brodova. Evo i jedne slike iz igre.
 
www.kreed3d.com :p
 
Auu, ovo ZESTOKO izgleda ... Veselo narode: Kreed, FarCry, Doom3, HL2, UT2004 ... ma ovo ce biti LUDA godina :happy:

P.S.
Evo gledam ove SLIKE i imam neodoljiv osecaj da ce ova igra biti TOTALNI HIT. Ovo ce udariti samar i Doom3 i HL2 ... jednostavna i atraktivna - nekakva mesavina Q2, Q3 i UT2003 ... to je ono sto narod trazi.
Eto ja lupio i ostao ziv :mrgreen:
 
Cek, cek, a sta to bese HL2 ?

:d
 
ma josh jedna adrenalinska boza za dobrom grafiko.. shta je tu toliko ultra specifichno....

p.s. pre bih se kladio na stalker kao moguci hit nego ovo... mad aopet sve je to pitanje marketinga i koliki ce hype napraviti kada krene prodaja
 
G!!! je napisao(la):
ma josh jedna adrenalinska boza za dobrom grafiko.. shta je tu toliko ultra specifichno....
Ne mogu ti nista konkretnije reci od onoga sto sam vec rekao. Tu prognozu zasnivam malo na logickom rasudjivanju a vecinom na specificnom "osecaju" koji me je obuzeo dok sam posmatrao ove fotografije.
Taj osecaj najbolje mogu da uporedim sa onim sto sam osetio gledajuci po prvi put Q2 ili demo za Q3. A moram da kazem da me takav filing nije obuzeo odavno. I meni deluje cudno zasto bas ova igra ali neki detalji, sitnice ... jednostavno me privlace ili podsecaju na "stare, dobre dane" (naravno u novom, mnogo boljem ruhu).
Kao sto rekoh: "lupih" pa videcemo da li sam bio u pravu.
 
Stvarno ne znam sta se desava sa ovom igrom. Na gamers hell-u pise da je igra izasla u Rusiji. Kupim danas novi broj Sveta Kompjutera i u njemu vidim sifre za Kreed, a igra kod nas jos nije izasla. Ako je neko nabavi nek iznese svoje utiske.
 
Kreed je izasao na ruskom trzistu, lokalizovan na ruski jezik, za "normalnu" verziju ce se jos sacekati
 
Evo, sada ga upravo instaliram, bio sam pre neki dan u Latviji i kupio sam CD, sve je na ruskom. Prenecu utiske za koji dan.
 
Danas na Gamershellu citam da se pravi expansion ?? Nista mi vise nije jasno...
 
OptiPlex je napisao(la):
Danas na Gamershellu citam da se pravi expansion ?? Nista mi vise nije jasno...

Izasao je i trailer i screenshotovi za expansion, a originalna igra se jos nije pojavila u prodaji u svetu. Videcemo sta ce od toga da bude.
 
Lukija je napisao(la):
Evo, sada ga upravo instaliram, bio sam pre neki dan u Latviji i kupio sam CD, sve je na ruskom. Prenecu utiske za koji dan.

Jel si ga isprobao :?: Ako jesi iznesi utiske kako radi, na koliko je CD-ova, itd. Pozdrav :boom:
 
Igrao sam 1h odprilike i sve je na ruskom. Grafika je lepa mada mi se cini kao da je igra nedovrsena, exe fajl je iz 15 avgusta 2003. U readme fajlu pise da je verzija 1.0 . Igra je zasticena od kopiranja, nece da radi bez CD-a. Ni meni nije jasno da li je original , kupio sam je u Rigi za 3 lata sto je od prilike 4.5E.
 
Cudo...tema u kojoj se pominju Rusi a Laza ne ucestvuje ? :beat: :beat:
 
Neverovatno, ali u zadnjem broju sveta kompjutera su objavili sifre za varanje za ovu igru koja se jos nije ni pojavila...
 
Moso je napisao(la):
Neverovatno, ali u zadnjem broju sveta kompjutera su objavili sifre za varanje za ovu igru koja se jos nije ni pojavila...

Neverovatno, ali istinito. :boom:
 
ALO LJUDI!
KREED JE IZASAO!
Igrica je cela (i titlovi i govor) na nekom levom jeziku(nije ruski)!
Nije losa sto se tice grafike i lepo radi na Intel Pentium2.4 256MB,FX5200.
ALI,cela deluje nekako nedovrseno,npr. krv je smesna,nekako izgleda da je lik koji vodim,van igre.Sve u svemu izbrisao sam je posle 20 min. tako da ne mogu da kazem nesto vise.
 
Niko ti ne brani da pravis kopiju legalno kupljenog softvera.
 
Inace, igra nije losa, grafika stvarno dobro izgleda, texture su jako detaljne, svetlosni efekti su fantasticni kao i voda. I nije tako zahtevna, probao sam je i na Cel 1.7GHz sa MX440SE i radi fino.
 
Lukija je napisao(la):
Niko ti ne brani da pravis kopiju legalno kupljenog softvera.
Do skora je zaista bilo dozvoljeno napraviti jednu (ali samo jednu) kopiju u svrhe backup-a, ali ti niko nije objasnjavao ili davao uputstva kako da to uradis jer se to smatra nelegalnim :beat:.
Medjutim, u skorije vreme su pocele da se menjaju neke stvari, pa je jedna od posledica bila i "obustava" daljeg razvoja CloneCD-a :mrgreen:
 
Nazad
Vrh Dno