Šta je novo?

Kako vam radi FC tech demo?

ToxiC

Čuven
Učlanjen(a)
12.12.2002
Poruke
2,560
Poena
679
Izasao je u najnovijem broju DIGITAL!-a (hvala redakciji DIGITAL!-a na novogodisnjem poklonu :) )!
kada sam ga pustio HDD mi je swap-ovao dosta (512MB DDR400-Kingston), posle dodatka jos 512MB NCP sve je radilo kao podmazano! Posle imam i videti u opcijama stoji 1024x768@32, 4x-FSAA!! i sve je islo glatko na Bartonu(200x11), NF7, R9800PRO, 1024MB DDR400 (NCP/Kingston) :D
mislim da nije prezahtevan engine, jos samo da izadje igra i :banana:
ajd neka se jave nVidia-nci, smrdi mi nesto da je igra preoptimizovana za ATi! :trust:
 
glatko? HahHahaHAhaHa Ja pod glatko podrazumevam 30+ fps... Sa tim podesavanjima fps pada ispod 15, ukljuci info pa pogledaj... Kada se iskljuci AA stanje se poboljsava, ali i dalje to nije bas glatko ;)

pozdrav
 
meni radi izmedju 10 - 20 fps podesavanja na max...
 
@playerPA
pa pazi, to je za sada tehnoloski najsavrseniji engine! nisam ni ocekivao da ce da zakucava na 60-tak FPS-ova :)

@damirbaj
kaju grafiku imash?
 
Poslednja izmena:
Bas opasno izgleda.

Jedino sto bez AA i AF jako krzavo izgleda zbog velikog broja detalja.
 
Pa zato na camcu pise ATI. :d
 
Ja mislim da je demo uvek malo zahtevniji i bagovitiji od originalne igre tako da ce biti jos manje zahtevniji
 
@ToxiC
ma jeste savrseno, al daleko od toga da je glatko :) Kod mene na A64@2300Mhz i 9800SE@PRO@400/720Mhz nece preko 35fps, a ume da padne i ispod 15 kada se zakomplikuje scena (pogotovo sa svetlima)... Inace primetio sam ubrzanje na oko kada sam zamnio CPU (XP1700+@2Gz) sa sadasnjim tako da se oslanja dosta i na CPU...
 
playerPA je napisao(la):
... Inace primetio sam ubrzanje na oko kada sam zamnio CPU (XP1700+@2Gz) sa sadasnjim ...
hehehehe.... da je meni srece da zamenim moj za A64 :d

ako podesavanja budu onako slobodna kao i u prvom delu, moci ce se nabudziti da ide poprilicno dobro!!!! mada opet kazem, ogromna je razlika izmedju 512 i 1024 MB memorije! skoro istao kao u prvom delu izmedju 256 (tada sam imao toliko) i 512 MB!!! :)
 
Nazad
Vrh Dno