Šta je novo?

kako se nakaciti na counter strike servere

link2rage

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2004
Poruke
408
Poena
620
imam counter strike 1.6 pa bi voleo da igram preko neta sa drugima counter. e sad koliko sam uspeo sam da shvatim trebaju mi ip adrese servera i recimo da sam nasao neki pr. 82.117.194.225:27015 (uzgred jel ovo zadnje port) i kad idem u ofciju find server pa u favorite idem na add server ukucam adresu nista se ne desava nema da ubaci taj server koji sam ubacio u favorite. E sad ja neznam da li meni treba jos nesto pored samog countera da bi ga igra, da li treba da javim provajderu da mi otvori mozda port za igranje ili sta da to radi?
 
Koliko mi je poznato, CS košta toliko skromno, da se ljudima više ne isplati da se zezaju sa piratskim serverima. Drugo, čiteri su potpuno uništili igru, tako da ti preporučujem za dobru zabavu da koristiš Steam.
 
ok ali dok ne nabavim original bi li mi nego pomogao kako da se povezem.
 
Ako nece da ga doda u listu omiljenih, onda spusti konzolu i kucaj:
connect 82.117.194.225:27015

Moja preporuka ti je da ako hoces da se zabavis, bez para, nadji bar servere koji imaju neki anticheat.
 
Gde ima da se uzme originalni disk CS? Gledao sam u ComTrade, ali nemaju :(
 
Danas sam gledao u NS CS 1.6 oreginal koshta 600 din.... ( kao i sve starije igre tipa NFSMW / Generals ZH / Quake i brdo drugih )

Pobogu jel to puno za igru koju toliko hocesh da igrash ??
 
nije puno uzgred snasao sam se ali mi je mnogo veliki ping da li to zbog bezicne veze ili sta (doduse zna da bude i dobar povremeno)
 
Da li neko moze da mi pomogne oko cs-a 1.6? Hocu da ga igram online ali ne znam kako. Da li mi treba program za igranje online jer ja nemam original i ako mi trebaju programi gde da ih nabavim?
 
Da li neko moze da mi pomogne oko cs-a 1.6? Hocu da ga igram online ali ne znam kako. Da li mi treba program za igranje online jer ja nemam original i ako mi trebaju programi gde da ih nabavim?

Idi u prodavnicu i kupi oreginal !! Koshta 600 dinara LOL :wall:
 
ima gomila super servera ne kojim nemozesh igrash sa originalom ..
zashto je to ? .. dal neko zna ?
 
U kojoj prodavnici mogu da kupim CS?

U svakoj bolje snabdevenoj prodavnici gde se prodaju oreginal CD-ovi.... lol
I od kud ja znam odakle si ?? Ja sam oreginal igru ( ne CS nego neku drugu ali imali su i CS u izlogu ) kupio u NS u Dunavskoj....

To je sve od mene....
 
Nazad
Vrh Dno