Šta je novo?

Kako igrati stare igre?

Fantomacan

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2004
Poruke
28
Poena
604
Hteo bih ponovo da pikam ZEUS-a,ali imam Windows XP.Cuo sam da imaju neki fazoni za pokretanje,ali ne znam kako?
Ako neko zna neka napise. :crash:
 
Ili juri neki patch, ili namesti compatibility mod na Win98.
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Ili juri neki patch, ili namesti compatibility mod na Win98.


OK,probacu,ako prodje prodje. :)
A povodom ponude za zamenu diskova,ako ti nije tesko okreni me na mob. u toku dana da se nadjemo. 064 280-4306. :crash:
 
compatibility mod u vecini slucajeva nece da radi svoj posao, neke igre prorade ali dosta nece , po meni najbolje da instaliras i win xp i win98 pa kad hoces da se igras igraj se win98. Bolje to nego da trazis patcheve vise vremena ces izgubiti i pitanje je da li postoji patch recimo za tu igru.
 
Ajd dajte detaljno uputstvo za Fighting Force na WinXP-u pliz.
 
link2rage je napisao(la):
compatibility mod u vecini slucajeva nece da radi svoj posao, neke igre prorade ali dosta nece , po meni najbolje da instaliras i win xp i win98 pa kad hoces da se igras igraj se win98. Bolje to nego da trazis patcheve vise vremena ces izgubiti i pitanje je da li postoji patch recimo za tu igru.
Slazem se. Ja sam se vratio na dual boot 98SE/XP bas zbog toga. Juris patcheve, emulatore za dos, za Lucasartsove avanture ... Smor... Odvojis 10-ak GB za win98SE i resis problem.
 
Uzmes lepo VMWARE, stavis WIndows 98 i uzivas... compatibility mode radi u 60% slucajeva....
 
ja sam nedawno instalirao Heroes of M&M na XP i radi savrseno :D
 
ma dobar deo (lepo napisanih) igara rade bez problema i na XP-u... ovo sto nece da se upali, ni ne zasluzuje :d
 
jddipqd je napisao(la):
Lakše je prvo probati sa DOSBox-om
A za Duke3D i ostale igre bazirane na Build Engineu: http://www.deathmask.net/buildxp/
A za avanture Lucasartsa ScummVM emulator, ma bezi, tome nema kraja. Instaliras win 98SE pored XP i pevas. Sve radi bez emulatora, patcheva, compatibility modova, xy drivera .... U vreme kada je minimalni disk u prodaji 40GB dual boot je sasvim dobra stvar - pogotovo sto ne kosta nista
:) .
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
ma dobar deo (lepo napisanih) igara rade bez problema i na XP-u... ovo sto nece da se upali, ni ne zasluzuje :d

veću glupost davno nisam čuo...
:banana: :smash:
 
Minja je napisao(la):
A za avanture Lucasartsa ScummVM emulator, ma bezi, tome nema kraja. Instaliras win 98SE pored XP i pevas. Sve radi bez emulatora, patcheva, compatibility modova, xy drivera .... U vreme kada je minimalni disk u prodaji 40GB dual boot je sasvim dobra stvar - pogotovo sto ne kosta nista
:) .
samo win 98SE zameni obicnom 98micom,ima manje bagova(neverovatno ali istinito :crash: )
 
Nazad
Vrh Dno